پرواز نوروزی رشت – ایروان دایر شد

پایگاه خبری ارک خبر-رشت:

پرواز نوروزی رشت – ایروان دایر شد

مدیرکل فرودگاه گیلان گفت : نخستین پرواز رشت – ایروان پایتخت ارمنستان بمناسبت عید نوروز راه اندازی شده است.

ارک خبربه نقل ازایرنا:غلامرضا کریم آقایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اولین پرواز رشت به ایروان به شماره 730NGT توسط شرکت هواپیمایی ایروان روز یکشنبه 29 اسفند ساعت 8 و35 دقیقه،از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقصد ارمنستان انجام خواهد شد.
وی، از آمادگی فرودگاه سردار جنگل رشت برای پذیرش پروازهای فوق العاده نوروزی خبر داد و افزود: پرواز رشت به ایروان در روزهای 5 و 11 فروردین نیز در ساعت 9 و 35 دقیقه، این فرودگاه را به مقصد ایروان ترک خواهد کرد.
وی همچنین افزود: با اضافه شدن مسیر رشت به ایروان تعداد 96 سورتی پرواز داخلی و چهار سورتی پرواز خارجی در هفته از فرودگاه سردارجنگل رشت به مقاصد تهران، مشهد،اصفهان، شیراز، کیش، بندرعباس، عسلویه، اهواز، نجف اشرف و ایروان انجام می‌شود.
کریم آقایی، همچنین از افزایش پروازهای داخلی و خارجی در ایام نوروز از فرودگاه سردار جنگل رشت خبر داد که اخبار آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت ، سال 1348 در زمینی به مساحت 220 هکتار ساخته شده و از نظر امکانات و تجهیزات در ردیف فرودگاه های برتر کشور است؛ این فرودگاه تنها فرودگاه گیلان در هفت کیلومتری جاده رشت انزلی ، حدود 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی واقع شده و به سیستم های کمک ناوبری دقیق و ارتباطی مجهز است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا