“شما به آسمان دعوت شده اید” ویژه برنامه اعتکاف پسران نوجوان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

 

 شما به آسمان دعوت شده اید” ویژه برنامه اعتکاف پسران نوجوان
برنامه “شما به آسمان دعوت شده اید” عنوان طرح اعتکاف پسران نوجوان است که از سوی دفتر تخصصی نوجوان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، رییس فرهنگسرای نوجوان با بیان این مطلب گفت: این برنامه ویژه پسران نوجوان سطح شهر با حضور نزدیک به 400 نفر در ایام اعتکاف برگزار می شود.
مزروعی اظهار داشت: “شما به آسمان دعوت شده اید” طرح اعتکاف نوجوانان پسر بوده که از سوی دفتر تخصصی نوجوان سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و مرکز فرهنگی شهید چمران برنامه ریزی شده است.
وی افزود: اجرای جنگ محتوایی، ویژه برنامه سحرگاهان با عنوان آغوش ستاره ها، تشکیل حلقه های معرفتی پر پرواز، تشکیل ساعات اندیشه ورزی، برنامه به استقبال نور برای آماده سازی نماز جماعت، برگزاری جلسات تمنای آسمان با محوریت سخنرانی کارشناسان و … ازجمله برنامه های این طرح است.
وی ادامه داد: برنامه فرهنگی جذاب “شما به آسمان دعوت شده اید” با محوریت اعتکاف روزه اولی ها ویژه پسران نوجوان پایه ششم تا نهم در محل مسجد رحیم خان واقع در خیابان طالقانی برگزار می شود.
مزروعی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند تا 19 فروردین ماه هر روز از ساعت 17 تا 20 با شماره تلفن های 32370334 و 32351331 تماس حاصل کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا