صادق آئینه‌وند در بیمارستان بستری شد

خبرگزاری ارک: دکتر صادق آئینه‌وند ، رییس پژوهشگاه علوم انسانی، چهره ماندگار تاریخ و استاد تاریخ اسلام دانشگاه، بر اثر ابتلا به بیماری نارسایی خونی در بیمارستان بستری شد.

این استاد گران قدر برای سومین‌بار متوالی از ابتدای امسال به بیمارستان منتقل شده و در بیمارستان لاله تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی است.

تا کنون شخصیت‌های مختلفی از جمله دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور، دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، دکتر جعفر توفیقی، حجت‌الاسلام سیدهادی خامنه‌ای و چند نفر از شخصیت‌های کشوری از دکتر آئینه‌وند عیادت کرده و در جریان روند معالجات او قرار گرفته‌اند.

دکتر صادق آئینه‌وند دانش‌آموخته دکترای تاریخ اسلام از دانشگاه القدیس یوسف لبنان، استاد دانشگاه تربیت مدرس و رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی است. او دارای حدود 100 مقاله و ۳۳ ترجمه و تالیف است و تا کنون به عنوان عضو هیئت علمی نمونه کشوری، چهره فرهیخته استان همدان و چهره ماندگار در سال ۱۳۸۵ انتخاب شده است.

صادق آئینه‌وند در ۱۶ دی ۱۳۹۲، چند ماه پس از آغاز کار دولت حسن روحانی، طی حکمی به عنوان رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی منصوب شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا