350 کودک و نوجوان اصفهانی برای حضور در بخش داوران جشنواره کودک رقابت می‌کنند

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

رئیس کمیته داوران کودک و نوجوانان سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان:

350 کودک و نوجوان اصفهانی برای حضور در بخش داوران جشنواره کودک رقابت می‌کنند

رئیس کمیته داوران کودک و نوجوانان سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: برای انتخاب داوران کودک و نوجوان این دوره از جشنواره کودک 350 کودک و نوجوان 9 تا 15 ساله اصفهانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، فرزان معظم با اشاره به اینکه فراخوان ثبت‌نام داوران کودک و نوجوان سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان 10 خرداد سال جاری اعلام شده است، ابراز داشت: ثبت‌نام از متقاضیان این بخش تا 18 خرداد ماه ادامه داشت.

وی با اشاره به اینکه سنین 9 تا 15 سال امکان ثبت‌نام در بخش داوران کودک و نوجوانان سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را داشتند، ابراز داشت: در مدت زمان مقرر حدود 350 نفر برای حضور در این بخش جشنواره ثبت‌نام کردند.

رئیس کمیته داوران کودک و نوجوانان سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با اشاره به اینکه آزمون انتخاب داوران کودک و نوجوانان با عنوان «آئین انتخاب» بعد از ظهر امروز و در دو بخش کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، اضافه کرد: داوران کودک ساعت 16 و داوران نوجوان نیز ساعت 18 امروز در این آئین شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه در هر یک از دو بخش داوران کودک و نوجوان مجموعاً 60 نفر در این آزمون انتخاب می‌شوند، تصریح کرد: برای بخش بین‌الملل نیز شش نفر داور انتخاب خواهد شد.

معظم با اشاره به اینکه پس از برگزاری آزمون کودکان و نوجوانان برگزیده در مصاحبه حضوری شرکت می‌کنند، افزود: بر اسا نتایج این مصاحبه زمان‌بندی برای برگزاری دوره‌های آموزشی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه علاقمندی برای حضور و دارا بودن توانمندی‌های اولیه در حوزه فیلم از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب داوران کودک و نوجوان سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان است، ادامه داد: همچنین دارا بودن روابط اجتماعی مناسب با سن داوران این جشنواره از دیگر فاکتورهای مورد توجه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا