آغاز به کار مروجین مدیریت مصرف در برق تبریز

پایگاه خبری ارک خبر-تبریز:

آغاز به کار مروجین مدیریت مصرف در برق تبریز

 فعالیت مروجین مدیریت مصرف انرژی در شرکت توزیع نیروی برق تبریز آغاز به کار می کنند.

به گزارش ارک خبربه نقل از مهر ، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اعلام این خبر افزود: این مروجین با مراجعه به واحدهای صنعتی به ترویج مصرف بهینه انرژی و جلب  همکاری مشترکین صنعتی در طرح های تشویقی مدیریت مصرف ویژه صنایع خواهند پرداخت.

اصغر بابازاده افزود: مروجین مدیرت مصرف علاوه بر اجرای برنامه های پاسخگوئی بار   به عنوان  پل ارتباطی بین شرکت توزیع نیروی برق تبریز و واحدهای صنعتی عمل کرده  و  با انعکاس مشکلات، چالش ها و انتظارات واحد های صنعتی از شرکت های برق،   تلاش در جهت رفع آنها در چارچوب قوانین و مقررات خواهد داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش دما و رشد مصرف برق، نیاز شبکه سراسری به کاهش پیک مصرف برق در تابستان جهت جلوگیری از خاموشی بیش از پیش مشهود می نماید .

 وی ادامه داد: در این خصوص  با توجه به پتانسیل بالای مشترکین صنعتی، همکاری این مشترکین  دربرنامه های  تشویقی مدیریت مصرف (پاسخگوئی بار) بیش از پیش مهم می باشد.

بابا زاده افزود: شرکت توزیع نیروی برق تبریز با شرکت مهندسی موج گستر آفاق نیرو(مگانیر) به عنوان مروج مدیریت مصرف و بازوی اجرائی و کمکی به دفتر مدیریت مصرف شرکت جهت جلب همکاری حداکثری مشترکین صنعتی برای کاهش پیک مصرف برق در تابستان سال ۹۶، اقدام به عقد قرارداد کرده است.

گفتنی است با وجود اینکه صنایع یک درصد مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز را تشکیل می دهند اما ۳۵ درصد مصرف برق را به خود اختصاص داده اند و همین موضوع مدیریت مصرف در صنایع را ضروری می سازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا