آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی/زمان برگزاری جلسه دادگاه مشخص شد

پایگاه خبری ارک -تبریز:

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی تشریح کرد:

آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی/زمان برگزاری جلسه دادگاه مشخص شد

 رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی را تشریح کرد.

به گزارش ارک خبربه نقل از مهر، حجت‌الاسلام علی مظفری عصر چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه دادگاه پزشک تبریزی پس از اعلام نتیجه پزشکی قانونی در تیرماه برگزار می‌شود، گفت: ۲۸ تیر زمان برگزاری جلسه دادگاه است.

وی سپس با بیان اینکه ظرف دو سه ماه آینده حکم نهایی صادر می‌شود، ادامه داد: علت تأخیر دادگاه هم تأخیر پاسخ استعلام از پزشکی قانونی که بالاخره دادگاه تا تیرماه نتیجه آن را اعلام می‌کند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی سپس در خصوص آخرین وضعیت پرونده فساد مالی در شورا و شهرداری تبریز گفت: رأی صادر شده و با برگزاری دادگاه، متهمان حکم را در یافت و در حال تجدید نظر است.

وی با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی امن ‌ترین استان کشور است، گفت: جرائم خشن در این استان رخ نمی‌دهد و سایر جرائم هم در مقایسه با سایر استان‌ ها بسیار کم است.

مظفری با اشاره به اینکه در مسائل اقتصاد مقاومتی در سال گذشته ۲۲۴۴ هکتار از اراضی دولتی خلع ید شد، ابراز داشت: این اراضی به بیت‌المال بازگشته که در متر به متر خون‌دل خورده ‌ایم.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه آمار وارده‌ سال ۹۵ در حدود ۴۹۹هزار و ۸۰۱ فقره پرونده است، گفت: ۴۹۸هزار و ۳۷۷ پرونده مختومه شده است.

وی ادامه داد: پرونده‌هایی که در مراحل مختلف همچون دادگاه، دادسرا، شورای حل اختلاف، تجدید نظر وارد شده بالغ بر ۶۴۶ هزار و ۵۱۱ فقره پرونده است که از این تعداد ۶۳۹هزار و ۱۳ فقره مختومه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا