طرح همسفر ویژه عید سعید فطر شرکت مخابرات ؛ یک گیگا بایت ، شش ماهه فقط 1500تومان

پایگاه خبری ارک خبر-تهران:

طرح همسفر ویژه عید سعید فطر شرکت مخابرات ؛ یک گیگا بایت ، شش ماهه فقط 1500تومان

طرح ویژه مشترکین اینترنت پرسرعت همسفر شرکت مخابرات ایران با سرعت 16 مگابیت برثانیه، یک گیگا بایت ، شش ماهه فقط 1500تومان،  به مناسبت سعید فطر از اول تیرماه آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در راستای افزایش رضایت مشتریان و ارائه سرویس ها و بسته های حجمی متنوع و جذاب برای کاربران،  ثبت نام طرح تشویقی یکماهه خدمات اینترنت پرسرعت با فناوری ADSL با نام “همسفر” از اول تیر ماه تا پایان تیرماه آغاز شد.

 

بر اساس این گزارش ، این طرح ، که در ادامه طرح همسفر است ، سرویس ها و بسته های حجمی جدید ADSL   با شرایط ویژه ای به مدت محدود در سراسر کشور  به متقاضیان واگذار می شود.

 

این گزارش می افزاید ، بسته حجمی با پوشش شبکه  G2 پنج روزه 3500 تومان ، بسته حجمی  با پوشش شبکه G5 پنج روزه 7500 تومان،  بسته حجمی با پوشش شبکه   G5 پنج روزه 16500 تومان ،  بر اساس زمان ارائه و پوشش شبکه  و تخفیف در ارایه  300 گیگ300هزار تومان  از جمله شرایط ویژه این طرح است .

 

مشترکین گرامی می توانند از طریق تماس با 2020 در سراسر کشور و یا مراجعه حضوری به مراکز امور مشترکین در مناطق مخابراتی از مزایای این طرح بهره مند شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا