فرمانده نیروی زمینی ارتش: پیش بینی لازم برای مقابله با هر تجاوز احتمالی انجام شده است

پایگاه خبری ارک خبر-مشهد:

فرمانده نیروی زمینی ارتش: پیش بینی لازم برای مقابله با هر تجاوز احتمالی انجام شده است

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش بینی های لازم برای مقابله با هرگونه تجاوز احتمالی دشمن انجام شده است و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش ارک خبربه نقل از ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز یکشنبه در حاشیه گردهمایی سراسری روسای بازرسی یگان های عمده نزاجا در مشهد درجمع خبرنگاران افزود: پیشگیری های مناسبی نیز بر اساس مولفه های مختلف بازرسی در نظر گرفته شده است.
وی اظهار کرد: کارهایی را که در ذهن دشمنان بازدارندگی داشته باشد انجام داده ایم و نمونه بارز آن همان سیلی است که به دشمنان ایران اسلامی نواخته شد.
وی با بیان اینکه رشادت مردم ایران نیز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه شناخته می شود، گفت: هیچ خطری در شرایط فعلی جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند و هیچ خطری هم نمی تواند این کشور را تهدید کند.
سرتیپ حیدری با اشاره به حرکت ارتش در مسیر تحقق منویات رهبر معظم انقلاب افزود: نیروی زمینی ارتش در آمادگی کامل به سر می برد و روز به روز بر آمادگی رزمی خود می افزاید.
وی اظهار کرد: این آمادگی در مولفه های مختلف از جمله مولفه های ذهنی نیز تعریف می شود.
وی گفت: رزمایش های نیروی زمینی ارتش به صورت تخصصی و موضوعی برگزار می شود و بر همین اساس رزمایش بزرگ تیپ های مختلف ارتش نیمه دوم امسال برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا