شرایط واگذاری سرویس فیبرنوری تانوما تسهیل می شود/ فراهم سازی امکانات با درخواست سه متقاضی

پایگاه خبری ارک خبر-تهران:

سخنگوی شرکت مخابرات ایران: شرایط واگذاری سرویس فیبرنوری تانوما تسهیل می شود/ فراهم سازی امکانات با درخواست سه متقاضی

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از تسهیل شرایط واگذاری سرویس تانوما خبر داد و گفت: با درخواست سه متقاضی تجهیزات ارائه سرویس در منطقه مخابرات فراهم می شود و مدت زمان انتظار دریافت سرویس کاهش می یابد.

به گزارش ستاد خبری شرکت مخابرات در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ ، محمدرضا بیدخام از تسهیل شرایط واگذاری دسترسی فیبرنوری مخابرات (تانوما) خبر داد.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: برای دریافت سرویس تانوما متقاضیان باید در مرکز مخابراتی مربوطه درخواست ارائه کنند که با به حد نصاب رسیدن درخواست ها برای امکان سنجی، امکانات لازم برای ارائه این سرویس در مرکز مخابراتی مورد تقاضا فراهم می شود.

وی با بیان اینکه در راستای تسهیل دریافت سرویس تانوما تعداد درخواست های لازم برای فراهم کردن امکانات در منطقه به سه درخواست کاهش یافته گفت: این تغییر به کاهش مدت زمان انتظار برای دریافت سرویس تانوما منجر می شود.

بیدخام گفت: برای دریافت این سرویس مشترک نیازمند تهیه تجهیزات FAT (تجهیزات انتقال فیبر به داخل منزل) است که قیمت این تجهیزات از 260 هزار تومان آغاز می شود. پس از آن کمترین قیمت سرویس تانوما 12 هزارتومان است که متناسب با سطح سرویس ، قیمت افزایش می یابد.

 

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا