پوشش امدادی 80 مورد حادثه در هفته نخست مرداد ماه / نجاتگران اصفهانی به 184 حادثه دیده امدادرسانی کردند

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

پوشش امدادی 80 مورد حادثه در هفته نخست مرداد ماه / نجاتگران اصفهانی به 184 حادثه دیده امدادرسانی کردند
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به 184 حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ،داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته، پوشش امدادی 80 مورد حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است افزود : امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به 184 حادثه دیده کردند.
وی افزود : همچنین در این هفته تعداد 34 مسافر در پایگاه های امداد و نجات بین شهری اسکان داده شده و خدمات حضوری دریافت کردند .
کریمی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در بازه زمانی سی و یکم تیر لغایت هفتم مرداد ماه اشاره و خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی 45 مورد حادثه جاده ای ،12 مورد حادثه شهری ،21مورد خدمات حضوری و2 مورد حادثه صنعتی و کارگاهی توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد .
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه در طول این مدت 7 مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد :248 نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 89 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیاتهای یادشده بکارگیری شدند

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا