بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس با پیام رهبری آغاز شد

پایگاه خبری ارک خبر-بندرعباس:

بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس با پیام رهبری آغاز شد

 بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز روز پنجشنبه با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در بندرعباس آغاز شد.

اجلاس های سراسری نماز از سال 1370 در شهر مقدس مشهد آغاز شروع و تاکنون 25دوره این اجلاس در استان های مختلف کشور برگزار شده است.
به گزارش ارک خبربه نقل ازایرنا، در مراسم افتتاحیه این اجلاس یک روزه که با حضور وزیران آموزش و پرورش و ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس ستاد اقامه نماز کشور و جمعی دیگر از شخصیت های مهم فرهنگی و علمای شیعه و اهل سنت در تالار شهید آوینی آغاز شد پیام مقام معظم رهبری به اجلاس های سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی توسط نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس قرائت شد.
مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان به خبرنگار ایرنا گفت: در مجموع 2 هزار و 800 اثر به صورت فیلم و نرم افزار پیرامون نماز در حوزه فضای مجازی به ستاد مرکزی اجلاس سراسری نماز ارسال شد که از این میان 20 اثر انتخاب شده که در این اجلاس معرفی می شود.
حجت الاسلام محمد حسن فروزان نژاد افزود: این آثار در زمینه های پویانمایی، موشن گرافیک، رئال، گیف، طرح های گرافیکی، تابلو مقاله، پوستر، اینفوگرافیک، پادکست های صوتی، استیکرهای نمازی، بازی و سرگرمی، فرهنگی و آموزشی و چند رسانه ای است.
وی با اشاره به حضور بیش از 800 نفر در این اجلاس که 300 نفر از سایر استان ها می باشند، خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم، پیش کنگره هایی در تمامی شهرستان های هرمزگان برگزار شد.
حجت الاسلام فروزان نژاد تصریح کرد: نماز در فضای مجازی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و به همین خاطر بیست و ششمین اجلاس با موضوع نماز و فضای مجازی انتخاب شده است .
رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان اظهار کرد: تبلیغ نماز اول وقت، تبلیغ نماز با جماعت و تبلیغ نماز در مسجد در دستور کار این ستاد است و ستاد اقامه نماز استان برای نهادینه شدن این سه موضوع همواره تلاش می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا