سانحه رانندگی در آذربایجان شرقی 6 کشته بر جای گذاشت

پایگاه خبری ارک خبر-تبریز:

سانحه رانندگی در آذربایجان شرقی 6 کشته بر جای گذاشت

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بر اثر سانحه رانندگی در محور اهر تبریز 6 نفر جان خود را از دست دادند.

ارک خبربه نقل ازایرنا:وحید شادی نیا روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سانحه صبح امروز براثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری ‘ال 90’ با یک دستگاه نیسان رخ داد و بر اثر آن هر دو خودرو دچار آتش سوزی شد.
وی ادامه داد: با گزارش حادثه به مرکز اورژانس 115 کارشناسان این مرکز به محل اعزام و مرگ 6 نفر در محل را تایید کردند.
شادی نیا اظهار کرد: در این حادثه یک سرنشین نیسان و پنج سرنشین ال نود در داخل خودرو ها آتش گرفته جان باختند که سه نفر از فوتی ها زن و سه نفر مرد هستند.
وی تاکید کرد: هیجان تماشاگران حوادث گاهی منجر به دخالت در امر امدادرسانی می شود که این دخالت شدت صدمات وارده به مصدومان را بالا می برد.
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی نیز در این خصوص به ایرنا گفت: صبح امروز یک دستگاه خودروی سواری ال 90 در حوالی ساخسیلو به علت تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیر مجاز با یک دستگاه وانت نیسان که از روبرو در حال حرکت بود برخورد می کند.
سرهنگ جواد ناموران افزود: در اثر این برخورد 5 سرنشین خودروی ال نود و راننده نیسان به علت ایجاد حریق ناشی از برخورد جان خود را از دست دادند.
محور پرترافیک تبریز – اهر به طول 110کیلومتر یکی از حادثه خیزترین محورهای ارتباطی استان آذربایجان شرقی به شمار می رود

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا