شهردار اصفهان گفت: بايد اكوسيستم كارآفريني را در اصفهان بهبود دهيم لذا لازم است بستر براي حضور افراد خلاق و نوآور فراهم شود.

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

شهردار اصفهان:

بستر براي حضور افراد خلاق و نوآور فراهم مي شود

شهردار اصفهان گفت: بايد اكوسيستم كارآفريني را در اصفهان بهبود دهيم لذا لازم است بستر براي حضور افراد خلاق و نوآور فراهم شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، قدرت الله نوروزي  در حاشيه سمپوزیوم « بررسی عملیاتی اکوسیستم های کارآفرینی بین المللی » افزود: امروز اين جلسه  به منظور بكارگيري از تجربيات افراد موفق در زمينه كار افريني  در ديگر كشورها برگزارشد و در اين جلسه از  5 نفر ايراني موفق در خارج از كشور دعوت شده  تا سخنراني  كنند .

وي با تاكيد بر اين كه بايد اكوسيستم كارآفريني را در اصفهان بهبود دهيم اذعان داشت: با توجه اين كه اصفهان شهر كار آفرين و داراي فرصت هاي بسياري است لذا لازم است بستر براي حضور افراد خلاق و نوآور فراهم شود.

شهردار اصفهان با بيان اين كه افردا خلاق و نوآور مي توانند با اقدامات شجاعانه و خلاقانه در زمينه اقتصادي  و اجتماعي گام هايي بردارند و  گره هاي كور را بازكنند تاكيد كرد: رشد وتوسعه اقتصادي از طريق كارآفريني محقق مي شود.

وي با اشاره به اين كه برگزاري  سمپوزیوم « بررسی عملیاتی اکوسیستم های کارآفرینی بین المللی » زمينه ساز مباحث فرهنگي و اجتماعي است ادامه داد: اميد است با برگزاري  اين گونه جلسات فضايي براي تحقق كارآفريني مناسب با اشتراك ديگران فراهم كند و به طور حتم  شهر را مي توان با استفاده از توانمندي هاي ديگران به نحو شايسته بسازيم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا