ادامه راه ۹ دی مقابله با نفوذ و فتنه های جدید است

پایگاه خبری ارک خبر-تهران:

ادامه راه ۹ دی مقابله با نفوذ و فتنه های جدید است

 

 رییس ستاد برگزای مراسم ۹ دی استان تهران گفت: ادامه راه ۹ دی مقابله با نفوذ و فتنه های جدید است.

ارک خبربه نقل ازمهر: مهدی آذرشب: قطعا ۹ دی یکی از بزرگ ترین حماسه های بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی است، که توطئه از قبل برنامه ریزی شده دشمنان انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم به عنوان پشتوانه های اصلی و صاحبان واقعی نظام اسلامی خنثی شد و به نظر بسیاری از کارشناسان انقلاب اسلامی با حماسه ۹ دی برای همیشه بیمه شد.

اما ۹ دی چه بود و چه مزیتی این روز را نسبت به دیگر روزهای سال متمایز کرد، برای بررسی بیشتر این موارد، به سراغ حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی، رییس ستاد حماسه ۹ دی استان تهران رفتیم و با او در این خصوص به گفتگو نشستیم که حاصل آن در ادامه می آید:

* امروز مشکل اصلی و علت انحراف عده ای از مسیر انقلاب چیست؟

ملت ایران با انقلاب اسلامی از هویت خود دفاع کرد، اگر شهید دادیم و در عرصه مبارزه با طاغوت و دشمنان ایستادیم از هویت خود و دین خود دفاع کردیم.

این همان راهی است که امروز شهدای مدافع حرم ادامه می دهند.

متاسفانه امروز بسیاری از ما قدر نظام اسلامی را نمی دانیم و گرفتار شکم شده ایم، این انقلاب برای حریت، آزادی و استقلال بود، امروز سردار قاسم سلیمانی در دنیا می درخشد، نباید فراموش کنیم که اگر دانش آموزان راحت درس می خوانند و یا اصناف امنیت دارند، به برکت امنیت است.

* نقش ۹ دی در مقابله با فتنه چه بود؟

روز ۹ دی حرکت ملت ایران در برابر همه دشمنان بود، که نمونه آن در تاریخ اسلام جنگ احزاب بود، که همه گروه های دشمنان و مشرکین علیه مسلمین دست به دست هم دادند، فتنه ۸۸ جنگ احزاب بود، آمریکا، اسراییل، فرانسه، انگلیس، هرچه افراد ضد انقلاب، گروه الحادی، داخلی، خارجی و … با پول، ماهواره و اسلحه به جنگ ارزش های انقلاب و ولایت آمدند.

اما خدا می خواست با حضور ده ها میلیونی مردم در ۹ دی طومار آن ها در هم پیچیده شود، فتنه گران به عاشورا جسارت کردند و عاشورا نیز به داد این ملت رسید و آن حرکت بزرگ و تاریخی رخ داد و شما ورامینی ها نیز کفن پوش و با پای پیاده به سوی تهران و مقابل دفتر مقام معظم رهبری حرکت کردید و رسانه ها این اقدام مردم ورامین را «تکرار تاریخ» نامیدند.

کفن پوشان ورامین در ادامه راه پدران خود با پای پیاده به مقابل بیت رهبری آمدند.

۹ دی تمام فتنه های دشمنان را خنثی کرد، اگر نبود حضور مردم، مشخص نبود بر سر انقلاب اسلامی چه می آمد.

* فتنه ها و دشمنی ها با انقلاب اسلامی تا چه زمانی ادامه دارد؟

تا این انقلاب اسلامی باشد و شما پیرو عاشورا باشید و به حجاب و غیرت خانوادگی اهمیت داده و دین و شهدا دارید، قطعا فتنه دارید، تنها شکل فتنه تغییر می کند.

امروز دشمن قصد ایجاد نارضایتی و ناامیدی مردم از انقلاب اسلامی دارد، آن آقای مسئول می تواند کار کند، اما نمی کند، نتیجه این می شود که مردم از انقلاب و ارزش های انقلابی فاصله بگیرند، این فتنه جدید است.

* امروز تکلیف ما در ادامه راه ۹ دی و دفاع از انقلاب اسلامی چیست؟

دشمن شناسی و مبارزه با نفوذ بسیار اهمیت دارد، در انگلستان موسساتی هستند که نفوذی ها را پرورش می دهند، از طریق امثال من طلبه تا  آقای وزیر، نماینده و مدیر در پی نفوذ هستند، افرادی را از درون ما و از هویت خود ما پرورش می دهند تا مجری اهداف آن ها باشد.

کشمیری که بمب گذار ساختمان نخست وزیری بود، در دیدار شهید رجایی با حضرت امام(ره) بازرسی نمی شد، این آقا نفوذی بود، همین فرد که امین شهید رجایی بود، این شهید و شهید باهنر را مظلومانه در آتش نفاق سوزاند، نفوذ این طور است.

امروز باید تکلیف خود را بدانیم، شهدا رفتند و خوشا به حال شهیدانی امثال شهید حججی ها، اما ما کجای کار هستیم، قرار است دین دار ببینیم و یا منافق باشیم، به عهد خود در خصوص شهدا پایدار باشیم، تکلیف امروز ما پیروی از ولایت فقیه و ادامه راه نورانی شهدا و مقابله با و هوشیاری در برابر نفوذ است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا