اخبار کوتاه از اردوی تراکتورسازی

ارک خبر- کسب نتایج ضعیف باعث شده تا تراکتورسازان روزهای خوبی را پشت سر نگذارند و به دنبال تغییر کادرفنی و تقویت خط دفاعی خود باشند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در حالی که زمزمه‌ها از برکناری یحیی گل محمدی و انتساب مصطفی دنیزلی به عنوان جانشین او به گوش می‌رسد، وضعیت خوبی در اردوی تراکتورسازان تبریزی سپری نمی‌شود.

دیروز (شنبه) در حاشیه تمرین تراکتورسازان بحث لفظی میان یکی از بازیکنان با تجربه تراکتورسازی با هواداران رخ داد.

همچنین کادر فنی تراکتورسازی به دلیل تحت الشعاع قرار نگرفتن جلسه هیات مدیره این باشگاه، تمرین امروز (یک‌شنبه) سرخپوشان تبریزی را تعطیل کردند. جلسه هیات مدیره تراکتورسازی امروز از ساعت ۱۴ در تبریز آغاز و درباره ادامه همکاری با یحیی گل‌محمدی یا برکناری این سرمربی تصمیم‌گیری می‌شود.

علاوه بر اعلام شدن سه نام ترکیه‌ای برای جایگزینی یحیی گل محمدی، تنها گزینه داخلی تراکتورسازان، جواد نکونام است که در صورت عدم توافق با دنیزلی، سالام و ینال، احتمال حضور بازیکن سابق اوساسونا و کاپیتان پیشین تیم‌ ‌ملی بر روی نیمکت تراکتورسازان زیاد است.

این باشگاه همچنین به دنبال تقویت خط دفاعی خود است که دو گزینه ایرانی و نیجریه‌ای مد نظر نماینده تبریز است. مایکل اودیبیه، مدافع سابق سیه‌نا به توافق اولیه با تراکتورسازان رسیده اما نام محمد طیبی، مدافع ایرانی القطر نیز برای قرار گرفتن در ترکیب تراکتورسازان به گوش می‌رسد. طیبی که به نظر می‌رسد روزهای پایانی خود را در تیم قطری سپری می‌کند، برای حضور در لیست کی‌روش در جام‌جهانی به دنبال پیوستن به تیمی است که بتواند در آن بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا