سامانه ارتباط شهردار اصفهان با شهروندان رونمایی شد

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

در نشست شهردار اصفهان؛

سامانه ارتباط شهردار اصفهان با شهروندان رونمایی شد

در حاشیه نشست خبری شهردار اصفهان با اصحاب رسانه از سامانه ارتباطی تلگرامی شهردار و شهروندان و سایت شهردار اصفهان رونمایی شد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، در حاشیه نشست خبری، سامانه ارتباطی شهردار اصفهان با شهروندان توسط عباس فلاح، پیشکسوت عکاسی خبری رونمایی شد.

همچنین در این مراسم از سایت شهردار اصفهان به آدرس norozi.isfahan.ir ، سامانه پیامکی به شماره ۲۰۰۰۰۱۳۷ و نرم افزار تلگرامی به آدرس isfahan۱۳۷bot@   رونمایی شد. شهروندان می‌توانند با استفاده از این سامانه‌ها نظرات خود را با شهردار اصفهان به صوت مستقیم در میان بگذارند.

شهروندان از طریق این کانال به آدرس esfahan۱۳۷_bot @می‌توانند هم به صورت متنی، صوتی و هم تصویری با مدیران مربوطه هر بخشی از شهرداری ارتباط برقرار کنند و دغدغه‌های خود را در میان بگذارند.، همچنین از این طریق می توان علاوه بر بیان مشکلات و ارسال پیام‌ها، ملاقات‌های مردمی را با مسئولان هماهنگ کرد.

در این کانال، بخشی به نام شهروند خبرنگار وجود دارد که از طریق آن شهروندان می توانند سوژه های خبری خود را به صورت متنی و تصویری ارسال کنند، همچنین به منظور ارتباط مستقیم و مشارکت فعال شهروندان و مسئولان با یکدیگر انواع روش‌های ارتباطی نظیر ارتباط تلفنی، پیامکی (۲۰۰۰۰۱۳۷) و تلگرامی ارائه شده است.

photo_2018-01-14_13-54-05

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا