نمایشگاه گردشگری یاری رسان این صنعت است

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

شهردار اصفهان:

نمایشگاه گردشگری یاری رسان این صنعت است

شهردار اصفهان گفت: شعار نخست ما از ابتدا رونق و توسعه گردشگری در اصفهان بود و معتقدم که نمایشگاه گردشگری یاری رسان ما در تحقق آن شعار است،

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی عصر امروز -چهارشنبه چهارم بهمن ماه- همزمان با دومین روز از یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران، از بخش های مختلف غرفه “اصفهان” در این نمایشگاه بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: چنانچه به نظر می رسد اصفهان حضور خوبی در این نمایشگاه داشته است، غرفه اصفهان هم به نحوی خلاقانه و به روز طراحی شده و توانسته است ارایه خوبی در نمایشگاه داشته باشد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه غرفه اصفهان توانسته است فضای خوبی را برای جذب بازدیدکنندگان نمایشگاه ایجاد کند، عنوان کرد: اگر بازدیدکنندگان از این بخش از نمایشگاه بازدید کنند، توجهشان به سمت غرفه اصفهان جلب می شود. این غرفه توانسته است تا حدودی معرف هنر اصفهان باشد و هر بازدید کننده ای علاقه دارد به چنین غرفه ای سر بزند.

وی در خصوص بازدید مجدد علی اصغر مونسان، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از غرفه اصفهان در روز دوم نمایشگاه، اظهار کرد: این مسئله نشان می دهد که غرفه “اصفهان” از اهمیت ویژه ای برای ایشان برخوردار بوده است.

نوروزی خاطرنشان کرد: همچنین طی صحبت هایی که با ایشان داشتم قرار شد که به زودی به اصفهان سفر کرده و صحنه های واقعی این مجموعه نمایشی را از نزدیک در اصفهان ببینند.

وی تاکید کرد: شعار نخست ما از ابتدا رونق و توسعه گردشگری بود و معتقدم این نمایشگاه یاری رسان ما در تحقق آن شعار است، حضور مردم و به ویژه گردشگران خارجی در این نمایشگاه می‌تواند نقش مثبتی در رونق صنعت گردشگری در اصفهان داشته باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا