جزئیات عملیات مقابله با تروریست‌ها در غرب کشور

ارک خبر- وزیر کشور درباره عملیات مشترک سپاه و وزارت اطلاعات برای برخورد با تیم عملیاتی در غرب کشور گفت: دیروز یک تیم عملیاتی در کمین سپاه و وزارت اطلاعات قرار گرفت و ۱۶ نفر از آنها مجبور به تسلیم شدند.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در حاشیه پنجمین جلسه مشترک شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور اظهار کرد: مرتب گزارشهایی در مورد ورود تیم‌های عملیاتی به کشور داشتیم که با اشراف نیروهای اطلاعاتی و نظامی توانسته‌ایم به موقع و سریع با آنها برخورد کنیم. دیروز نیروهای سپاه با همکاری وزارت اطلاعات یک تیم عملیاتی را شناسایی کرده بودند و این تیم در کمین نیروهای سپاه قرار گرفت.

وی افزود: ۱۶ نفر از این نیروها در درگیری مجبور به تسلیم شدند یک نفر از آنها به هلاکت رسید و سه نفر از نیروهای ما از جمله یک پاسدار و دو بسیجی به شهادت رسیدند.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: نیروهای ما در تعقیب چهار نفر از افراد این تیم عملیاتی هستند و امیدواریم با آنها برخورد مناسبی داشته باشند.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه در حوزه امنیتی به کمک مردم نیازمندیم، اظهار کرد: همکاری بسیار خوبی در مرزها وجود دارد و با رصد مستمر و هوشیاری نیروهای نظامی و اطلاعاتی در داخل و خارج مرزها توانسته‌ایم کنترل خوبی در این مناطق داشته باشیم اما ما به اطلاع مردم هم نیازمندیم. مردم در هر نقطه از کشور اگر با موارد مشکوک مواجه شدند یا اخباری به دستشان رسید که دال بر گزارش امنیتی بود، حتما به مسئولان به ویژه مسئولان اطلاعاتی گزارش دهند تا کشور را از تهدید دشمن نجات دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا