پروژۀ جمع آوری پساب شهرهای همجوار فولاد مبارکه پروژۀ اجتماعی و زیست محیطی برتر سال ۲۰۱۷ شد

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

پروژۀ جمع آوری پساب شهرهای همجوار فولاد مبارکه پروژۀ اجتماعی و زیست محیطی برتر سال ۲۰۱۷ شد
در هجدهمین دورۀ مراسم بنیاد جهانی انرژی که با موضوع مراسم جهانی آب و با حضور نمایندگان ۱۷۸ کشور و شخصیتهای جهانی، ۲۵ و ۲۶ دیماه ۱۳۹۶ در سالن همایشهای بین المللی اجلاس سران تهران برگزار شد، پروژۀ جمع آوری پساب شهرهای همجوار فولاد مبارکه با رأی بنیاد جهانی انرژی و جامعۀ مدیریت سبز اروپا به عنوان پروژۀ اجتماعی و زیست محیطی ۲۰۱۷ انتخاب و گواهینامۀ این بنیاد از سوی رئیس آن به فولاد مبارکه اهدا شد.
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت فولاد مبارکه در این خصوص گفت: این پروژه از بین ۲۰۰۰ پروژه انتخاب شد که از ۱۳۰ کشور جمع آوری شده بود. حسین مدرسی فر با بیان این مطلب که فولاد مبارکه در دو دهۀ گذشته بر اساس استراتژی بهبود عملکرد زیست محیطی خود، اهداف متناسب با آن را تدوین و به مرحلۀ اجرا گذاشته است، افزود: این شرکت در سالهای اخیر بنا بر ضرورتهای ملی و بین المللی تمرکز خود را بر توسعۀ مسئولیت پذیری زیست محیطی قرار داده است و در همین راستا برنامه های مدیریت انرژی و مدیریت HSE را به طور هدفمند پیگیری میکند.
وی خاطرنشان کرد: شرکت فولاد مبارکه به عنوان پیشرو و الگوی صنایع کشور در ابعاد بین المللی نیز در این زمینه ایفای نقش می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا