رعایت سیستماتیک حقوق مصرف کنندگان در شرکت فولاد مبارکه

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

رعایت سیستماتیک حقوق مصرف کنندگان در شرکت فولاد مبارکه

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: ما به این اصل اعتقاد داریم که مصرف‌کنندگان محصولات فولاد مبارکه که عمدتا صنایع هستند زیرا کالای ما خوراک واحدهای تولیدی است و بر این باور هستیم که این تولیدکنندگان حق و حقوقی دارند.

بهرام سبحانی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گسترش با اعلام این مطلب گفت: وظیفه ما این است که به حقوق مصرف‌کنندگان کالاهای خود احترام گذاشته و فرآیندهای تولید را به گونه‌ای طراحی کنیم تا نظرات مصرف‌کنندگان تامین شود؛ البته این کار را به صورت سیستماتیک انجام داده‌ایم.

وی افزود: تولیدات ما براساس سفارش مشتری است بنابراین از ابتدا تا انتهای خط تولید که در ۵ کارگاه انجام می‌شود به دنبال تامین نظر مشتری و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان هستیم و همواره این اطمینان را حاصل می‌کنیم که به نیازهای خریدار پاسخ مثبت داده‌ایم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان خاطرنشان کرد: ما حقوق مصرف‌کنندگان را در عمل شناسایی کرده‌ایم و در عمل به آن اعتقاد داشته و در آن مسیر حرکت کرده‌ایم.

گفتنی است؛ طی دو سال اخیر شرکت فولاد مبارکه اصفهان در فرآیند شرکت‌های حامی حقوق مصرف‌کنندگان شرکت کرده و توانسته تندیس زرین این همایش را به خود اختصاص دهد.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا