شهردار تبریز: اقتصاد پایدار شهری به درآمد پایدار شهرداری ها کمک می کند/ تبریز ۲۰۱۸ فرصتی برای تمام شهرهای کشور

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

شهردار تبریز:

اقتصاد پایدار شهری به درآمد پایدار شهرداری ها کمک می کند/ تبریز ۲۰۱۸ فرصتی برای تمام شهرهای کشور

شهردار تبریز گفت: هر میزان اقتصاد شهری پایدارتری داشته باشیم، درآمد پایدار شهرداری ها نیز به همان نسبت رونق می گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایرج شهین باهر در حاشیه نود و پنجمین اجلاس شهرداران کلانشهرها که به میزبانی شهرداری اصفهان برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تبریز در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی انتخاب شد که این ظرفیتی برای صنعت گردشگری کشور است.

وی تصریح کرد: باید از ظرفیت های گردشگری داخلی نیز بهره لازم را کسب کنیم. زیرا اکثر ایرانیانی که به کشورهای دیگر سفر می کنند، شهرهای ایران را ندیده اند؛ در این خصوص باید با انجام برنامه ریزی وسیع، ظرفیت گردشگری داخلی را نیز فعال کنیم.

شهردار تبریز با بیان اینکه در تمام برنامه ها سعی بر معرفی ظرفیت های گردشگری شهر تبریز داریم، افزود: موضوع تبریز ۲۰۱۸ فرصتی برای تمام شهرهای کشور است زیرا گروه های گردشگری که به تبریز می آیند، پس از اقامتی دو یا سه روزه به سایر شهرهای کشور می روند و این ظرفیت به دیگر شهرها نیز تزریق می شود.

شهین باهر اضافه کرد: رضایتمندی مردم از دولت، رضایتمندی مردم از شهرداری هاست و اینگونه نیست که شهرداری ها و دولت از یکدیگر جدا باشند.

وی تصریح کرد: تا زمانی که درآمد شهرداری ها تأمین نشود، عدالت شهری برقرار نشده و شهرداری ها مجبور به تراکم فروشی می شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا