مشارکت اصفهان در برگزاری بزرگترین نمایشگاه سلامت شرق آفریقا

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

مشارکت اصفهان در برگزاری بزرگترین نمایشگاه سلامت شرق آفریقا

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در برگزاری بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت سلامت شرق آفریقا در کنیا مشارکت خواهد کرد.

به گزارش  ارک خبربه نقل از موج، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با علم به این واقعیت و بهره‌مندی از تجربیات قبل در نظر دارد از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ شهریورماه سال آینده پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران را در برجسته‌ترین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت سلامت شرق آفریقا در نایروبی سازماندهی و برگزار کند.

کشور کنیا با قرار گرفتن در منطقه راهبردی شرق آفریقا، نقش دروازه شرق و مرکز آفریقا را ایفا می‌کند. این کشور عضو جامعه اقتصادی شرق آفریقا بوده و ظرفیت بسیار خوبی برای صدور کالاها و خدمات فنی مهندسی ایران دارد. توجه به این امتیازات و اینکه جامعه اقتصادی شرق آفریقا با انعقاد قرارداد با کشورهای عضو پیمان کومسا و سارک دسترسی کنیا به بازار مصرف ۶۰۰ میلیون نفری را فراهم آورده است، اهمیت حضور در این رویداد را به خوبی نشان می دهد.

نمایشگاه صنعت سلامت شرق آفریقا متشکل از دو رویداد «بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ملزومات پزشکی، بیمارستانی و دارویی Medexpo 2018» و «سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ملزومات دندانپزشکی  Dentexpo2018» جایگاه بسیار مناسبی برای فعالان صنعت پزشکی و سلامت کشورمان خواهد بود و حضور هدفمند و آگاهانه قطعاً گسترش مناسبات تجاری با بازار بکر کنیا و دیگر کشورهای شرق آفریقا را به دنبال خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا