تشکیل کارگروه مشترک پلیس و بهزیستی اصفهان برای رفع مشکلات معلولان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد

تشکیل کارگروه مشترک پلیس و بهزیستی اصفهان برای رفع مشکلات معلولان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از تشکیل کارگروه مشترک این فرماندهی با مسوولان بهزیستی به منظور رفع مشکلات معلولان و خانواده‌های آن‌ها خبر داد.

به گزارش  ارک خبربه نقل ازموج، سردار مهدی معصوم‌بیگی در حاشیه دیدار با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان اظهار داشت: نیروی انتظامی در زمینه کمک به جامعه معلولان و آسیب دیدگان تحت پوشش بهزیستی محدودیتی برای همکاری قائل نیست چرا که اعتقاد داریم هرچه به این قشر کمک شود خیر مطلق است.

وی از تشکیل کارگروه مشترک پلیس استان با مسئولان بهزیستی به منظور بررسی و رفع مشکلات معلولان و خانواده‌های آنها که در حیطه اختیارات نیروی انتظامی است خبر داد و گفت: پلیس استان آمادگی دارد که این کارگروه را به طور جدی دنبال کند.

اختصاص پلاک ویژه معلولان به والدین دارای فرزند معلول

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: در گام اول این کارگروه، موضوع اختصاص پلاک ویژه معلولان به والدین دارای فرزند معلول مطرح و تسهیلات لازم دراین مورد از سوی پلیس راهور استان به متقاضیان ارائه شد.

وی ادامه داد: این قشر به اندازه کافی مشکلات دارند و ما باید کمک کنیم که رنج و آلام آن‌ها کمتر شود. با همتی که در مجموعه بهزیستی و پلیس استان وجود دارد می‌توانیم مشکلات این عزیزان را حل کرده و برای آنها اثر گذار باشیم.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه اورژانس اجتماعی، وظیفه عمومی و ارائه پلاک ویژه معلولان از جمله موضوعات مشترک بین پلیس و بهزیستی است، اظهار داشت: رسیدگی به مسئله آسیب‌های اجتماعی از جمله مواردی است که هم نیروی انتظامی و هم بهزیستی آنها را با جدیت دنبال می‌کنند و مسلماً تعامل و همکاری این دو نهاد می‌تواند به حل بهتر مشکلات خانواده‌های آسیب دیده و در معرض آسیب کمک کند.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان نیز در این دیدار ضمن تسلیت شهادت ۳ تن از ماموران نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران تهران گفت: یکی از ویژگی‌ها و خصوصیات نیروی انتظامی این است که در همه جا باید حضور داشته باشد و همیشه خودش را سپربلای مردم کرده و اجازه نداده آسیبی به کسی وارد شود.

مرضیه فرشاد با بیان اینکه بخشهای مختلف پلیس اصفهان همیشه حامی و همراه با بهزیستی بودند، اظهار داشت: تا کنون هیچ موقع سراغ ندارم در موضوعی نیازی به حضور و مداخله نیروی انتظامی داشته باشیم و ماموران این نیرو به موقع در صحنه حاضر نشده باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا