آماده‌سازی باغ فدک برای پذیرایی از مسافران نوروزی

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان خبر داد:

آماده‌سازی باغ فدک برای پذیرایی از مسافران نوروزی

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان گفت: باغ فدک به عنوان تنها محل اسکان موقت و روباز ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان، پس از تکمیل ظرفیت هتل‌ها، مهمانپذیرها، خوابگاه‌های دانشجویی و منازل استیجاری، برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده می‌شود.

ارک خبربه نقل ازایمنا:علی اصغر شاطوری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: بر اساس سیاست کلی ستاد هماهنگی خدمات سفر، اولویت نخست اسکان مسافران نوروزی هتل‌ها، میهمانپذیرها و اماکن مسقفی چون مدارس و خوابگاه‌های دانشجویی است و چنانچه مسافر مازاد بر این محل‌ها وجود داشت، به سمت باغ فدک هدایت و به صورت موقت یک تا دو شب اسکان می‌یابند.

وی با بیان اینکه ستاد هماهنگی خدمات سفر از چند ماه قبل برنامه‌ریزی های لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی را آغاز کرده است، افزود: شهرداری منطقه ۷ به عنوان ستاد اجرایی اسکان، فعالیت خود را در باغ فدک آغاز کرده و برخی اقدامات زیربنایی و نیازمند تعمیرات از جمله آماده‌سازی مکان‌های شستشوی ظروف، سرویس‌های بهداشتی و امکانات رفاهی و تفریحی را انجام می‌دهد.

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: تمام اقدامات برای آماده‌سازی باغ فدک تا روز ۲۵ اسفندماه به سرانجام می‌رسد و ستاد اجرایی اسکان از ظهر ۲۸ اسفندماه آمادگی پذیرش مسافر را دارد.

وی با بیان اینکه امسال برنامه‌های پیش‌بینی شده در بخش فرهنگی و تفریحی ستاد برای مسافران بسیار جذاب خواهد بود، گفت: برای لحظه تحویل سال نیز برنامه‌های ویژه و متنوعی توسط معاونت فرهنگی منطقه ۷ پیش‌بینی شده تا مسافران، نوروزی متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در باغ فدک تجربه کنند و با خاطرات خوب به شهر و دیار خود بازگردند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا