طرح صبح و ورزش به ۵۰ ایستگاه تندرستی در تبریز افزایش می یابد

ارک خبر- مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: تعداد ایستگاه های تندرستی در طرح ورزش صبحگاهی با عنوان صبح و ورزش طی هفته های آینده افزایش خواهد یافت.
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رحیمی صبح پنج شنبه با اشاره به آغاز طرح ورزش صبحگاهی “صبح و ورزش” در پارک های تبریز اظهار کرد: این طرح از امروز پنجشنبه ۱۷ اسفند در پارکهای مشخص شده از سه منطقه شامل مناطق ۳، ۴ و ۶ شهرداری تبریز آغاز می شود.

وی افزود: در آغاز این طرح، با حضور مربیانی از سازمان ورزش شهرداری تبریز در ۹ نقطه از مناطق یاد شده، ورزش صبحگاهی انجام خواهد شد و همشهریان عزیز می توانند در پارکهای مشروطه، بانوی مهر، منظریه، آنا، بهار، سربازان گمنام، رسالت، طوبی و پارک صنعت به انجام حرکات ورزش صبحگاهی بپردازند.

رحیمی عنوان کرد: طرح “صبح و ورزش” از امروز در مناطق یاد شده اجرا می شود و ما قصد داریم تقریبا تا اواخر فروردین آینده تمام سطح شهر تبریز را که شامل ۵۰ ایستگاه تندرستی در مناطق مختلف می شود، تحت پوشش این طرح قرار دهیم.

وی ادامه داد: طرح ورزش صبحگاهی “صبح و ورزش” در جهت ایجاد شادابی و نشاط در بین شهروندان و با هدف سلامت عمومی و روی آوردن تمام سنین و اقشار مردم به ورزش، برگزار می شود که در این راستا مربیان ایستگاه های تندرستی که مسئولیت اجرا و آموزش حرکات ورزشی را دارند، زیر نظر سازمان ورزش شهرداری تبریز آموزش های لازم را دیده اند.

دکمه بازگشت به بالا