ممنوعیت موتورسیکلت رانی مخاطر انگیزه در شب چهارشنبه سوری

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

ممنوعیت موتورسیکلت رانی مخاطر انگیزه در شب چهارشنبه سوری

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان از ممنوعیت موتورسیکلت رانی مخاطر انگیزه در شب چهارشنبه سوری خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سرهنگ جهانگیر کریمی گفت: امید است امسال با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده و همراهی و همدلی تمامی دستگاه ها با نیروی انتظامی، حتی یک نفر مجروح هم در چهارشنبه آخر سال نداشته باشیم.

وی با بیان این که نیروی انتظامی با شادی مردم مخالف نیست اما با هر گونه ایجاد اختلال در نظم و ترافیک شهر به صورت جدی برخورد قانونی خواهد داشت، افزود: در این راستا برنامه هایی در حوزه ترافیک، انتظامی و امنیتی از سوی نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است.

وی اعلام کرد: در چهارشنبه آخر سال به صورت ویژه از تردد موتورسوارانی با رفتار پر خطر، به صورت کاروانی و فاقد کلاه ایمنی جلوگیری به عمل می آید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تأکید کرد: وظیفه ما حفظ امنیت مردم در سطح پیاده روها و معابر است و از این رو حضور پلیس کمک می‌کند تا این امنیت به خوبی برقرار شود.

سرهنگ کریمی با اشاره به برنامه‌های تعریف شده برای چهارشنبه آخر سال گفت: با همکاری و مشارکت دستگاه‌های فرهنگی و اطلاع رسانی به ویژه شهرداری اصفهان، مراقبت از کودکان، نوجوانان و جوانان و عدم استفاده از مواد محترقه غیر استاندارد از مهم ترین محورهای اطلاع رسانی مد نظر قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در آستانه سال نو با آموزش و کنترل فرزندان خود، باید از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری کنیم، ادامه داد: لازم است کودکان و نوجوانان نسبت به عواقب خطرناک بازی با مواد منفجره و آتش زا آگاه شوند. شهروندان مراقب رفتارهای خطرناک و ناهنجار افراد بوده و در صورت لزوم مراتب را به واحدهای گشتی نیروی انتظامی و یا پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا