تیم والیبال ساحلی ایران مدال نقره جهانی را کسب کرد

ارک خبر- تیم ملی والیبال ساحلی ایران با قبول شکست ۲ بر صفر مقابل تیم آلمان در فینال تور جهانی عمان به نخستین مدال نقره‌‌ جهانی خود دست یافت.
تیم والیبال ساحلی ایران مدال نقره جهانی را کسب کرد
به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی تور جهانی تک ستاره عمان عصر امروز (شنبه) با دو دیدار در زمین های ساحلی شهر مصنعه پیگیری شد.
تیم ملی والیبال ساحلی الف ایران (بهمن سالمی – رحمان رئوفی) نیز در دیدار نهایی این رقابت ها به مصاف آلمان (برگمن -هارمس) رفت و ۲ بر صفر مغلوب این تیم شد.
در دیدار رده بندی این مسابقات و از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تیم های ایتالیا و عمان به مصاف یکدیگر رفتند که «آندرتا و آبیاتی» ملی پوشان ایتالیایی ۲ بر صفر مقابل میزبان (عمان) به پیروزی رسیدند و مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کردند.
ملی پوشان ایران در دو ست متوالی با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۱ نتیجه را به آلمان واگذار کردند تا به نخستین مدال نقره خود در تور جهانی دست یابند و پاداش ۷۰۰ دلاری مسابقات را به دست آورند.
سالمی و رئوفی در مرحله گروهی موفق به شکست تیم های عمان و سوئیس شدند تا به عنوان صدرنشین گروه خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند. ملی پوشان ایران در مسابقه سوم خود موفق به شکست دانمارک شدند تا به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها راه یابند.
ملی پوشان ساحلی ایران که مدال برنز تور جهانی مراکش را نیز در پرونده کاری خود دارند، در مرحله نیمه نهایی موفق به شکست عمان میزبان این رقابت ها شدند و به دیدار نهایی راه یافتند.
تیم های ملی ب (عباس پورعسگری – آرش وکیلی) و ج ایران (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) نیز در این رقابت ها حضور داشتند که با پذیرش شکست برابر حریفان در مرحله یک چهارم نهایی و قرار گرفتن در رتبه های پنجم تا هشتم تور جهان عمان، پاداش ۳۰۰ دلاری را از آن خود کردند.
رضا نائینی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و محمد خلیلی به عنوان سرپرست ملی‌پوشان ایران را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا