پلمب ۱۹ قهوه‌خانه و سفره‌خانه سنتی در اصفهان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

پلمب ۱۹ قهوه‌خانه و سفره‌خانه سنتی در اصفهان

با اجرای طرح بازدید و کنترل واحدهای صنفی ۱۹ قهوه‌خانه و سفره‌خانه سنتی متخلف توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان شناسایی و پلمب شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدحسن اسماعیلی” سرپرست پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی ، طرح بازدید و کنترل واحدهای صنفی قهوه‌خانه و سفره‌خانه توسط مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس در شهر اصفهان اجرا شد.

وی اظهار داشت : در این طرح از ۲۲۹ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که درنتیجه ۱۹ واحد صنفی متخلف شناسایی و با دستور مقام قضائی پلمب و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری شد.

سرهنگ اسماعیلی از صدور اخطاریه پلمب برای ۳۲ واحد صنفی دیگر خبر داد و گفت: همچنین از متصدیان ۵۷ واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد که در صورت عدم رعایت موازین و مقررات مربوطه با آنان برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان با اعلام تداوم و تشدید این‌گونه برنامه‌ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس به‌ویژه در ماه مبارک رمضان ، از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا