دستگیری سارق منزل و کشف ۵۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه در خمینی‌شهر

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

دستگیری سارق منزل و کشف ۵۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه در خمینی‌شهر

فرمانده انتظامی شهرستان “خمینی‌شهر” از دستگیری یک سارق حرفه‌ای منزل و کشف ۵۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ “علی جعفری نژاد” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی وقوع چند مورد سرقت منزل در سطح شهرستان “خمینی‌شهر” ، تلاش در جهت شناسایی عامل یا عاملان این‌گونه سرقت‌ها در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت .

وی اضافه کرد: مأموران پلیس آگاهی، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز و سارق حرفه‌ای را در این زمینه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کردند .

سرهنگ علی جعفری نژاد تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم اموال سرقتی منازل شهروندان شامل تلویزیون ال ای دی،پتو،چادر مسافرتی، اسکوتر ، طلا و پول به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر در ادامه افزود: محلهای سرقت که بیش از ۱۰ منزل است توسط متهم بازسازی ، مالباختگان شناسایی و مقدار زیادی اموال و وسایل توسط مالباختگان شناسایی و بازگردانده شد.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تکمیل پرونده جهت اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد از شهروندان خواست : جهت جلوگیری از سرقت منزل، ، از نگهداری وجوه نقد زیاد، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل محل‌هایی که سارقان به سهولت به آنها دسترسی پیدامی کنند خودداری کرده و حتی‌المقدور در صورت نگهداری این اشیاء در منزل از گاوصندوق‌هایی که از استحکام لازم برخوردار است و داخل دیوار تعبیه و قابل جابجایی نمی‌باشند استفاده کنید، قبل از خروج از منزل هرگونه تردد و رفت‌وآمد افراد مشکوک و مظنون و پرسه‌زن و متکدی در محله سکونت مشاهده شد به پلیس اطلاع دهید ، در زمان ورود به منزل در صورت مواجه‌شدن با صحنه سرقت ضمن حفظ خونسردی با اطمینان لازم با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته تا اقدامات تخصصی توسط پلیس انجام شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا