فراخوان انتخاب خبرنگاران نوجوان جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان منتشر شد

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

فراخوان انتخاب خبرنگاران نوجوان جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان منتشر شد

فراخوان انتخاب خبرنگاران نوجوان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان با هدف شناسایی استعدادهای این حوزه، استفاده از خلاقیت های کودکان و نوجوانان و بسترسازی برای تعمیق ریشه های فرهنگی و هنری در میان کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان، خبرنگاران نوجوان این دوره از جشنواره از بین متقاضیان ۱۳ تا ۱۶ سال انتخاب خواهند شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، متقاضیان می توانند تا ۲۰ تیرماه برای ثبت نام به دفتر دبیرخانه این جشنواره واقع در خیابان آمادگاه، روبروی هتل عباسی و یا خانه نوجوان به نشانی خیابان جی، خیابان لاهور، خیابان مفتح شرقی، مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ۳۲۲۱۲۰۴۱- ۰۳۱ (دبیرخانه جشنواره) و ۳۲۳۰۴۰۳۰-۰۳۱ (خانه نوجوان) تماس حاصل کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، اصل و کپی کارت ملی و دو قطعه عکس ۴*۳ است. پس از ثبت نام، انجام آزمون، مصاحبه حضوری و برگزاری دوره آموزشی، در نهایت ۲۰ نفر از میان متقاضیان انتخاب و برای حضور در جشنواره معرفی خواهند شد.

گفتنی است سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۵ شهریور ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا