شرایط مناسب میدان مرکزی میوه و تره بار، زمینه توسعه را فراهم آورده است

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

نماینده مردم اصفهان در بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار:

شرایط مناسب میدان مرکزی میوه و تره بار، زمینه توسعه را فراهم آورده است

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه‌اندازی میدان مرکزی میوه و تره بار توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‎های کشاورزی شهرداری اصفهان و شرایط مساعدآن، اتفاق مبارکی است که زمینه ساز اجرای طرح های توسعه ای خواهد بود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ناهید تاج الدین در حاشیه بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری اصفهان اظهارکرد: خوشبختانه میزان رضایت‌مندی فعالان بازار میوه و تره بار از راه‌اندازی این میدان قابل توجه است.

وی اضافه کرد: به غیر از افرادی که از شهر اصفهان برای بارگیری میوه و سبزیجات به میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری اصفهان مراجعه می‌کنند، افرادی نیز از شهرهای اطراف برای خرید به این میدان مراجعه دارند و این اتفاق از شرایط خوب این مرکز و رعایت انصاف اصفهانی‌ها حکایت دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی جایگاه میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری اصفهان در اقتصاد شهری را بالا و قابل توجه خواند و تصریح کرد: در این میدان محصولات به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری و بدون واسطه تحویل کسبه و حتی شهروندانی که برای خریدهای خرد مراجعه کرده‌اند، می‌شود که این فرآیند در کنترل و کاهش قیمت‌ها بسیار تاثیرگذار است و روند بسیار مثبتی است.

وی با بیان اینکه در میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری اصفهان، خدمات در کنار هم جمع و به عموم ارایه می‌شود، خاطرنشان کرد: در این میدان تمام نکات بهداشتی رعایت شده، البته برخی نواقص و مشکلات نیز وجود دارد که ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان در صدد پیگیری و رفع آنها برآمده است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا