یکصد ساختمان شهرداری تحت پشتیبانی شبکه داخلی است

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

سرپرست سازمان فاوا شهرداری اصفهان:

یکصد ساختمان شهرداری تحت پشتیبانی شبکه داخلی است

سرپرست سازمان فاوا شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر حدود ۶ هزار  ” نود شبکه” با بیش از دو هزار و ۵۰۰ کاربر فعال در مجموعه شهرداری اصفهان در حال فعالیت است و این سازمان به صورت مستمر و بی وقفه وظیفه پشتیبانی از آن را بر عهده دارد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، بهروز ارباب شیرانی با بیان اینکه هر گونه قطعی ارتباط در این شبکه می تواند خدمت رسانی به شهروندان را با مشکل مواجه کند، اضافه کرد: حدود ۱۰۰ ساختمان شامل معاونت ها، سازمان ها و مناطق پانزده گانه شهرداری اصفهان و… جهت خدمات رسانی مطلوب و به‌هنگام از طریق ارتباطات فیبر نوری و بی‌سیم با یکدیگر مرتبط هستند.

وی بیان کرد: نگهداری و پشتیبانی ۱۰۰ ساختمان از طریق شبکه فیبر اختصاصی و  شبکه بیسیم برقرار شده که تعدادی از این ساختمان ها دارای پوشش هر دو ارتباط و برخی یکی از آن دو است.

سرپرست سازمان فاوا شهرداری اصفهان در پایان با اشاره به اهمیت فعال نگه داشتن ارتباط میان ساختمان ها و مرکز داده  شهرداری، تصریح کرد: لازمه فعال نگاه داشتن شبکه شهرداری، مانیتورینگ ۲۴ ساعته این شبکه است تا بلافاصله پس از وقوع مشکل نسبت به رفع خرابی اقدام گردد، ضمن آنکه این سازمان تمهیداتی جهت جلوگیری از بروز اختلال در شبکه شهرداری در پیش گرفته و در بسیاری از موارد قبل از قطعی شبکه نسبت به رفع مشکل آن اقدام می شود.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا