پلیس فتای اصفهان استخدام می‌کند

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

 

پلیس فتای اصفهان استخدام می‌کند

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات به‌منظور تأمین نیروی انسانی متخصص از بین جوانان مؤمن، متعهد، ولایتی، بسیجی،نخبه علمی و کارآمد (مرد) به‌صورت پیمانی پنج‌ساله و در مقطع افسری استخدام می‌کند .

سرهنگ “سید مصطفی مرتضوی” رئیس پلیس فتای اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : مجموعه پلیس فتای اصفهان از طریق برگزاری آزمون ورودی اولیه و دیگر مراحل استخدام و با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی در مقطع افسری استخدام می‌کند.

وی افزود : داوطلبان می‌بایست شرایط عمومی استخدام مانند اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام ، التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت‌فقیه ، تابعیت جمهوری اسلامی ایران ، عدم سابقه عضویت یا وابستگی خود و خانواده به احزاب و گروه‌های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران ، عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی در زمان تقاضای استخدام ، عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی ، نداشتن سوءپیشینه کیفری ، عدم اعتیاد به مواد مخدر و داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت موردنظر را داشته باشند.

این مقام انتظامی بیان داشت : شرایط اختصاصی استخدام داشتن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق‌لیسانس و دکتری در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش‌های( طراحی و تولید نرم‌افزار، تجارت ، مهندسی برق با گرایش مخابرات امن و رمزنگاری ، مهندسی کامپیوتر با گرایش‌های نرم‌افزار، هوش مصنوعی و رباتیک، شبکه‌های کامپیوتری، معماری سیستم‌های کامپیوتری، رایانش امن و از دانشگاه‌های دولتی و آزاد است .

مرتضوی حداکثر سن برای مقطع کارشناسی را ۲۲ سال ، کارشناسی ارشد ۲۴ سال و دکتری ۲۸ سال دانست و بیان داشت : در صورت داشتن کارت پایان خدمت ۲ سال به سن استخدامی افزوده می‌شود ، به سن بسیجیان با عضویت فعال و اعضاء پلیس افتخاری ۲سال افزوده می‌شود ، به خانواده شهدا، جانبازان، نخبگان و استعداد برتر، دارا بودن مقامات برتر کشوری و بین‌المللی مرتبط، خانواده کارکنان نیروهای مسلح و حافظان کل قرآن کریم ۲سال به سن استخدامی افزوده و داوطلبانی که بستگان درجه‌یک و دو شهدا( پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و فرزند) هستند از ۵سال تسهیلات سنی برخوردار می‌باشند.

این مقام انتظامی افزود: داوطلبان می‌بایست آمادگی خدمت در سراسر کشور را داشته باشند ، ثبت‌نام از داوطلبان به‌صورت بومی خواهد بود، داشتن گواهینامه رانندگی پایه دوم و یا سوم برای داوطلبان الزامی است و دوره آموزش پذیرفته‌شدگان شبانه‌روزی و مدت آن تابعه مقررات خاص خواهد بود.

رئیس پلیس فتای اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: مهلت ثبت‌نام تا ۵ مردادماه است و داوطلبان می‌توانند روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۱ به پلیس فتای اصفهان به آدرس اصفهان، خیابان قائمیه، کوچه فضیلت مراجعه کنند.

 

 

دکمه بازگشت به بالا