تلاشگران ذوب آهن اصفهان در خط اول مبارزه در جنگ اقتصادی هستند

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت در بازدید از ذوب آهن اصفهان:

تلاشگران ذوب آهن اصفهان در خط اول مبارزه در جنگ اقتصادی هستند

محمد حسین حسین زاده مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت و ابراهیم مسکین مدیر عامل این بانک در استان اصفهان و هیات همراه سه شنبه ۲۶ تیرماه با مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در محل ساختمان فروش این شرکت دیدار و گفتگو نمودند . در این دیدار مهندس یزدی زاده ضمن  ارائه گزارشی از وضعیت کارخانه ذوب آهن اصفهان واهداف و برنامه های  اقتصادی ،  اجتماعی آن بر مناسبات و همکاری های مشترک ذوب آهن و بانک قرض الحسنه رسالت تاکید نمود و خواهان تداوم و گسترش این همکاری ها و مناسبات مشترک جهت رفاه کارکنان شرکت شد .

محمد حسین حسین زاده مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت نیز در این دیدار ، آمادگی این بانک را برای همکاری بیشتر با ذوب آهن اصفهان و ارائه تسهیلات قرض الحسنه ای به کارکنان این شرکت اعلام نمود .

مسئولین بانک قرض الحسنه رسالت بعد از دیدار و تبادل نظر با مدیر عامل ذوب آهن اصفهان  وارد مجموعه کارخانه ذوب آهن شده و از آخرین دستاوردها و خط تولید این شرکت بازدید کردند . مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت در حاشیه این بازدید ، به خبرنگار هفته نامه آتشکار گفت : پیشرفت های اقتصادی کشورها با چند شاخص و از جمله شاخص تولید فولاد سنجیده می شود و خوشبختانه شرایط گذشته و موجود ذوب آهن در تولید مقاطع فولادی نشان دهنده اهمیت نقش تولیدات این شرکت در افزایش روند مثبت شاخص های اقتصادی کشور و استان است.

وی افزود : ذوب آهن اصفهان را همواره خط اول جبهه صنعت می دانستم و با حضور در این شرکت و دیدن خط تولید و آشنا شدن با محصولات آن به خط مقدم بودن آن بیشتر واقف شدم . اکنون که در شرایط فشار و تحریم های اقتصادی دشمن قرار گرفته ایم اهمیت این مجتمع صنعتی برای ما بیشتر روشن می شود و بر ما لازم است که قدر سنگرداران این خط مقدم که همان صنعتگران هستند را بیشتر بدانیم و ارج نهیم . وی در ادامه به مذاکرات خود با مدیر عامل ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و یادآور شد : در گفتگو و توافق با مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، بانک قرض الحسنه رسالت با همکاری این شرکت در قالب بانک داری اسلامی و همیاری اجتماعی در جهت بهبود شرایط اقتصادی و رفع مشکلات و نیازهای کارکنان ذوب آهن تسهیلات ویژه ای به صورت قرض الحسنه به آنان پرداخت می نماید .

حسین زاده در مورد جایگاه بانک قرض الحسنه رسالت گفت : این بانک اولین و تنهاترین بانک خصوصی قرض الحسنه ایران و بانک اجتماعی بدون شعبه است که نه سودی می دهد و نه سودی می گیرد و از سال ۷۶ به صورت قرض الحسنه و از سال ۹۱ به صورت بانک در خدمت مردم ایران است .

وی افزود : کارکنان ذوب آهن اصفهان بدون نیاز به خروج از این شرکت و مراجعه به شعبه ای خاص به طور خودکار عضو این بانک شده و امضای آن ها ذیل برگه های عضویت برای تداوم و گسترش بیشتر تعاملات بانکی آن ها لازم است . در آغاز کار نیز توسط رابطان تعیین شده در قسمت های مختلف ذوب آهن ، این ارتباط و تعامل با عنوان کانون قرض الحسنه ذوب آهن برقرار وکارت های حساب  تحویل می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا