آمادگی کامل کمیته امداد اصفهان برای دریافت و توزیع قربانی و نذورات مردم

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد

آمادگی کامل کمیته امداد اصفهان برای دریافت و توزیع قربانی و نذورات مردم

۱۰۶ پایگاه کمیته امداد در استان و شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان آماده دریافت نذورات و قربانی خیران و نیکوکاران گرامی در عید سعید قربان است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان برنامه‌های این نهاد به مناسبت عید سعید قربان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه در سال گذشته مردم نیکوکار استان اصفهان ۶۰۰ میلیون تومان به شکل نقد، دام و گوشت به مناسبت عید قربان به نیازمندان کمک کردند، گفت: این نهاد امسال نیز برنامه‌هایی برای تسهیل مشارکت مردم در امر خیر و احسان و قربانی در این روز فرخنده و مبارک در نظر گرفته است.

وی تمام دفاتر کمیته امداد اصفهان در سطح استان را در روز عید قربان از ساعت ۸ تا ۱۹ فعال اعلام کرد و افزود: در شهر اصفهان و به‌منظور تسهیل در امر تهیه و ذبح گوسفند برای مردم نیکوکار اصفهان شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی تحت نظارت اداره کل دامپزشکی اصفهان بر پا می‌شود.

متین پور بابیان اینکه گوشت قربانی که در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد به شکل بهداشتی و اصولی بسته‌بندی می‌شود، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته گوشت‌های نذری در کمترین زمان ممکن به دست نیازمندان تحت حمایت این نهاد خواهد رسید.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه امکان کمک و مشارکت غیرحضوری برای همشهریان اصفهانی فراهم‌شده است، گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* از تلفن همراه، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ از کلیه خطوط ارتباطی و مراجعه به تارنمای اینترنتی emdad.ir به نیازمندان همشهری خود کمک کنند.

شایسته ذکر است آدرس جایگاه‌های توزیع دام زنده و ذبح شرعی کمیته امداد در شهر اصفهان به شرح زیر است:

  1. ابتدای خیابان سروش، محل سابق بازار میوه سروش
  2. خیابان آیت اله کاشانی، ابتدای خیابان جامی، کمیته امداد منطقه ۲ اصفهان
  3. سپاهان شهر – بلوار شاهد – جنب مجموعه ورزشی ولایت
  4. خوراسگان – انتهای خیابان سلمان- کشتارگاه سابق
  5. انتهای خیابان زینبیه شمالی –به‌طرف جاده حبیب‌آباد – بعد از پمپ‌بنزین ۱۱۰ – مرکز خرید دام
  6. ابتدای خیابان آتشگاه، میدان میوه سابق

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا