برق مطمئن و پایدار تامین می کنیم/تولید بیشتر برای درآمدزایی

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

مدیر امور دیسپاچینگ معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اصفهان:

برق مطمئن و پایدار تامین می کنیم/تولید بیشتر برای درآمدزایی

 مدیر امور دیسپاچینگ معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اصفهان گفت: همانطور که مردم توقع برق مطمئن و بدون قطعی دارند مسئولین نیز در مقابل توقع فروش و درآمد بیشتر دارند.

به گزارش ارک خبربه نقل ازمهر، محمد نیازی ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید اصحاب رسانه از مرکز دیسپاچینگ اظهار کرد: این مجموعه در چهار بخش دیسپاچینگ و فوریت های برق، مجموعه ایمنی و کنترل ضایعات، بخش دفتر فنی و اتوماسیون فعالیت می کند.

وی ادامه داد: مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق بخش های مختلفی دارد که کار رصد را انجام می دهد و شاخص های قابل اطمینان شبکه از دستاوردهای این  واحد است.

مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اصفهان ادامه داد: شهروندان می توانند با شماره ۱۲۱ تماس بگیرند تا از طریق تلفنی عیوب برق تشخیص داده شده و توسط نرم افزار ناب (نرم افزار اتوماسیون برق) درخواست آنها ثبت و در صورت نیاز نیرو به منطقه اعزام شود.

وی اظهار کرد: ما در سطوح ولتاژ بخش های مختلفی از جمله تولید برق داریم و بعد از تولید برق، تبدیل ولتاژ به ولتاژهای بالاتر بر عهده ماست اما قسمت های تولید و انتقال توسط شرکت های برق منطقه ای انجام می شود.

نیازی در ادامه گفت: مشترکان از ما انتظار دارند که برق مطمئن و پایدار داشته باشند، در مقابل ذی نفعان برق نیز انتظار دارند با تامین برق مطمئن فروش برق بیشتر و درآمد بیشتری داشته باشند.

وی گفت: مراکز درمانی و نظامی و…که خدمات رسانی عمومی دارند در زمان هایی که با قطعی برق مواجه شوند در دستور کار قرار گرفته و در اولویت مرکز است که به آن مراکز رسیدگی شود.

رتبه اول شرکت توزیع برق استان اصفهان در خاورمیانه

مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اصفهان با بیان اینکه مرکز  معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان اصفهان بهترین مرکز کنترل برق است، گفت: از لحاظ استانداردها این مرکز در صنعت برق قوی عمل کرده و در خاورمیانه دارای رتبه اول است.

وی همچنین افزود: متوسط زمانی برای رسیدگی به امور مشترکین به ۲۰ دقیقه رسیده است و در بحث اطلاع رسانی نیز عملکرد خوبی داشته ایم اما از آنجایی که خاموشی ها دو دسته اند و دسته اول خاموشی هایی است که برای صرفه جویی برنامه ریزی شده است ما با اطلاع رسانی، مشترکین را در جریان این قطعی برق می گذاریم.

نیازی اضافه کرد: دسته دوم خاموشی ها بدون برنامه است که ناشی از اتفاقات شبکه ای است و ما نمی توانیم از قبل پیش بینی کرده و اطلاع رسانی بکنیم و زمانی که مشکلی در کابل های برقی ایجاد شود ما برای اینکه زیان بزرگتری به واحدها نرسد برق آن منطقه را قطع می کنیم.

دکمه بازگشت به بالا