اجرای طرح نظر سنجی از کارکنان شرکت گاز استان اصفهان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

 

اجرای طرح نظر سنجی از کارکنان شرکت گاز استان اصفهان

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی کارکنان در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید حسن موسوی، با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان اصفهان، افزایش انگیزه، شادابی و جلب رضایتمندی کارکنان است، اظهار کرد: کارکنان به عنوان سرمایه اصلی سازمان نقش اصلی در توسعه خدمات، رضایتمندی مشترکین و تعالی سازمانی دارند و این شرکت در کنار توسعه کمی خدمات، برای کارکنان نیز اقدامات ارزشمندی برنامه ریزی و اجرایی می کند.

وی، هدف از انجام طرح نظر سنجی را بررسی نیازها و اولویت های کاری و انگیزشی کارکنان، اطلاع یافتن از نقاط قوت و قابل بهبود سازمان، هرچه بهتر شدن تصمیم گیری مدیران و رهبران و…، با استفاده ازیک مکانیزم علمی و منطقی دانست.

موسوی، ادامه داد: در این نظرسنجی که بصورت الکترونیکی، در یک زمانبندی مشخص و طی یک ماه با نظارت مستقیم واحد روابط عمومی انجام گرفت، ۳۶۵ نفر از کارکنان رسمی و ۷۳۵ نفر از کارکنان غیر رسمی در آن شرکت کردند.

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به مزیت های نظرسنجی الکترونیکی اعم از؛ سرعت، دقت، حذف کاغذ و خطاهای احتمالی و… گفت: نظرسنجی از کارکنان، ابزاری برای بررسی میزان تعهد آنان است، از طریق ارزیابی نظرات، رفتارها و دیدگاه های کارکنان، میزان اعتماد بین کارکنان و مدیران را می توان تحلیل کرد و متوجه شد افراد چه میزان به کاری که در شرکت انجام می دهند افتخار می کنند و از این روش می توان میزان پیوند عاطفی بین همکاران را نیز سنجید.

سیدحسن موسوی، تصریح کرد: طرح نظر سنجی از کارکنان در شرکت گاز استان اصفهان از سال ۸۷انجام گرفته و یکی از ابزارهای مهم تصمیم گیری مدیران در این شرکت است.

وی، با اشاره به اجرای نظر سنجی و بررسی رضایتمندی از کانال های ارتباطی شرکت به صورت یک قالب مجزا گفت: بررسی میزان رضایتمندی از کانال های ارتباطی برای واحد روابط عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا این بخش بصورت جداگانه و بصورت الکترونیکی مورد سنجش قرار گرفت که ۸۱۳ نفر از کارکنان در آن شرکت نمودند.

گفتنی است، نظر سنجی از مشترکین خانگی، تجاری و صنعتی در قالب نظر سنجی از مشترکین و همچنین نظر سنجی از پیمانکاران نیز در حال انجام است.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا