واکنش باشگاه تراکتورسازی به جذب رامین‌ رضاییان و احسان حاج‌صفی

ارک خبر- تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز قصد دارد یک مدافع را به جمع بازیکنان خود اضافه کند که عنوان شده بازیکن مد نظر سرخپوشان تبریزی بازیکن تیم ملی ایران در جام جهانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز با خرید بازیکنانی نظیر مسعود شجاعی و اشکان دژاگه نشان داد بودجه زیادی را برای موفقیت سرخپوشان تبریزی در رقابت های فصل پیش رو در نظر گرفته است.

وی که هنوز قصد دارد تیم رویایی تراکتورسازان را با سرمربیگری جان توشاک تکمیل کند تصمیم به جذب یک مدافع تیم ملی دارد. از این رو نام هایی همچون احسان حاج صفی و رامین رضاییان برای حضور در تراکتورسازی مطرح می شود.

رامین رضاییان که قراردادش با باشگاه اوستنده بلژیک به اتمام رسیده به همراه احسان حاج صفی که به همکاری خود با المپیاکوس یونان خاتمه داده است گزینه های اصلی تراکتورسازی هستند. مالک باشگاه تراکتورسازی قصد دارد مذاکره با مدافع مدنظرش را در دفتر کاری خود در استانبول و به دور از حاشیه دنبال کند.

حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص احتمال حضور این دو بازیکن در تراکتورسازی تبریز به خبرنگار مهر گفت: آقای زنوزی کارگروهی را برای انجام امور نقل و انتقالاتی درنظر گرفته است تا بتوانند به دور از هرگونه حاشیه، امور مربوطه را انجام دهند. حتی من هم در جریان جزئیات این مذاکرات نیستم و نمی توانم به صراحت درباره این دو بازیکن ارزشمند تیم ملی نظر بدهم.

وی ادامه داد: به همین خاطر مذاکره با حاج‌صفی و حتی رضاییان را نه تایید می کنم و نه تکذیب. در جلسات متعددی که مدیران باشگاه با کادرفنی داشته اند قرار بر جذب یک مدافع شد که احتمالا تکلیف این خرید هم تا چند روز آینده مشخص می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا