شعله گاز در روستا های نابر و سعد آباد کاشان افروخته شد

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

 

همزمان با هفته دولت ۱۳۹۷

شعله گاز در روستا های نابر و سعد آباد کاشان افروخته شد

همزمان با هفته دولت ۱۳۹۷ پروژه گازرسانی به روستای بارونق از توابع شهرستان کاشان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، همزمان با سومین روز از هفته دولت شعله گاز در روستاهای نابر و سعد آباد کاشان با حضور مدیرعامل این شرکت و بخشدار مرکزی این شهرستان  افروخته شد.

سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در خصوص پروژه گازرسانی به روستاها بیان داشت : عملیات اجرایی این پروژه ها از مرداد ماه سال گذشته با احداث یک ایستگاه TBS با ظرفیت۵هزار مترمکعب بر ساعت و ۲۰ کیلومتر شبکه گذاری پلی اتیلن و ۲ کیلومتر شبکه گذاری فولادی آغاز گردید.

وی، گفت: برای اجرای این پروژه که تا کنون ۲۰۰ مورد انشعاب گذاری انجام شده ، بیش از۲۵میلیارد ریال هزینه گردیده و بر بهره مندی خانوارهای روستایی، چندین واحد صنعتی گلابگیری واقع در مسیر خطوط گاز این روستا ها، نیز گازدار خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه نابر و سعد آباد جزء آخرین روستاهای های فاقد گاز در کاشان به شمار می روند گفت: با گازرسانی به این روستاها کاشان نیز در شمار شهرستان های سبز استان قرار گرفت.

مهندس علوی، در آئین برافروختن شعله گاز در این روستا، در جمع صمیمی روستائیان بیان داشت: گاز طبیعی، با زحمات و تلاش های فراوان مسافتی طولانی را طی کرده تا به دست  مصرف کنندگان برسد بنابراین در مصرف این نعمت ارزشمند باید نهایت دقت و صرفه جویی منطقی و بهینه لحاظ گردد.

وی، همچنین با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی و پرداخت بموقع گازبهاء گفت: گازبها قابل بخشش نیست و مستقیم به خزانه دولت واریز می شود و تاخیر در پرداخت و بدهی معوق، دولت را در پرداخت یارانه ها با مشکل مواجه می سازد.

گفتنی است، روستاهای نابر و سعدآباد ازتوابع کاشان و در فاصله ۴۵ کیلومتری از مرکز شهرستان واقع شده است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا