رونمایی از کتاب «گردشگری ایران» در اجلاس جهانگردی UNWTO

ارک خبر- معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر از رونمایی از کتاب «گردشگری ایران» در اجلاس جهانگردی UNWTO خبرداد و گفت: در اجلاس UNWTO از کتاب «گردشگری ایران» که توسط سازمان جهانی جهانگردی تدوین شده رونمایی می‌شود.

به‌گزارش ایسنا، مسعود ملکی در جمع اعضای کمیته اطلاع رسانی رویداد همدان۲۰۱۸ با اشاره به روند برنامه‌های اجلاس UNWTO اظهار کرد: ثبت‌نام اعضای در سایت UNWTO باز است و برای این مهم تا پایان مهر ماه فرصت ثبت‌نام وجود دارد.

وی با بیان اینکه دبیرکل سازمان جهانگردی و اعضای UNWTO برای چهلمین اجلاس جهانی جهانگردی در همدان اعلام حضور کرده‌اند، تصریح کرد: جزئیات برنامه ریزی ها در زمینه اقامت در هتل‌ها، حمل و نقل هواپیمایی و محل برگزاری اجلاس در جلسات مختلف هماهنگی شده است.

معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه سازمان میراث فرهنگی نیز در کارگروهی چندین بار برای UNWTO جلسه تشکیل داده و برنامه‌ریزی‌ها را انجام می‌دهد، گفت: اجلاس سازمان جهانی گردشگری با کنفرانس گردشگری کشورهای آسیایی متفاوت است و برنامه‌هایی مختص اعضای اصلی سازمان جهانی دارند.

وی بیان کرد: نشست‌های تخصصی دبیرکل و برنامه‌های پیش تور و پس تور نیز در حال طراحی شدن است.

ملکی یادآور شد: در این اجلاس از کتاب «گردشگری ایران» که توسط سازمان جهانی جهانگردی تدوین شده رونمایی می‌شود و از سوی این سازمان به کشور ایران هدیه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اعضای سازمان جهانی گردشگری که در همدان حضور می‌یابد در قالب گروه‌هایی از غار علیصدر و شهر جهانی لالجین بازدید می‌کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا