تخصیص روزانه بیش از ۸۰ میلیون ریال به دهیاری‌ها در شهرستان تبریز

ارک خبر- فرماندار تبریز گفت: با توجه به وضعیت نامناسب اعتباری دولت، فقط در سال گذشته روزانه به هر دهیاری ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعتبار تخصیص داده شده است.
علیار راستگو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز در خصوص نحوه تخصیص اعتبار به دهیاری با بیان اینکه در سال ۹۶ به کل دهیاری‌ها ۱۹ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است، اظهار داشت: به طور کلی ۶۴ دهیاری وجود دارد که این مبلغ با توجه به جمعیت متناوب است و در صورت تقسیم ۱۹ میلیارد تومان به ۶۴ دهیاری سالانه ۳۰۰ میلیون تومان به هر دهیاری اعتبار تعلق می‌گیرد.

وی افزود: در صورت تقسیم این مبلغ به ۱۲ ماه به عبارتی در ماه ۲۵ میلیون تومان برای هر دهیاری اعتبار تخصیص داده می‌شود.

فرماندار تبریز اضافه کرد: در صورت تقسیم دوباره این مبلغ بر ۳۰ روز کاری، به طور کلی با توجه به وضعیت نامناسب اعتباری دولت، روزانه به هر دهیاری ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعتبار تزریق می‌شود.

گلایه از تعیین زمان نامناسب برای گفت‌وگوی مدیران با مردم در صدا و سیما

وی خاطرنشان کرد: مردم نور چشم ما هستند و ما به خاطر مردم پشت این میزها نشسته‌ایم، کارهایی که انجام می‌شود، باید به مردم گفته شود و این اقدامات باید از رسانه ملی به مردم گفته شود، اما این‌گونه نیست.

راستگو بیان کرد: صدا و سیمای استان ساعتی را برای حضور در برنامه برای من مشخص کرده‌ است و آن هم صبح ساعت ۷:۳۰ تعیین شده است در حالی که کارمندان در این ساعات سر کار هستند و خانه‌دارها هم در خواب هستند، من نمی‌دانم این حرف‌ها را به چه کسی می‌گویم، در حالی که باید در ساعات پربازدید شبکه وقتی برای ارائه این مطالب تعیین شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا