تیم فوتسال ایران قهرمان تورنمنت چهارجانبه تبریز شد

ارک خبر- تیم ملی فوتسال ایران در بازی سوم خود از تورنمنت چهارجانبه فوتسال تبریز مقابل حریف خود تیم اوکراین ۲ بر یک به پیروزی دست یافت و با هفت امتیاز قهرمان شد.
تیم فوتسال ایران قهرمان تورنمنت چهارجانبه تبریز شد
به گزارش ایرنا، آخرین بازی تورنمنت چهارجانبه فوتسال بین دو تیم ملی فوتسال ایران و اوکراین از ساعت ۱۶ با حضور نزدیک به ۲ هزار نفر تماشاگر در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد.
در نیمه اول این دیدار باوجودی که شاگردان ناظم الشریعه بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، تیم اوکراین توانست در ثانیه های پایانی این نیمه بوسیله کورسون ایهور به گل دست یابد .
در ادامه این بازی فوتسالیست های ایران با خلق موقعیت های زیاد، توانستند در دقیقه ۳۶ بازی توسط مسلم اولا قباد نتیجه بازی را به تساوی بکشند و سالن را به شوق وا دارند.
شاگردان ناظم الشریعه دقیقه ۴۰ بازی توسط مهدی جاوید از روی نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رسانده و پیروز میدان شدند.
داوری این دیدار را محمود نصیر لو، حسین توانا، مسعود شفیعی و عباس ترابیان به عنوان ناظر بازی برعهده داشتند.
به گزارش ایرنا، ژوربا سرهی و گریتسینا میکولا از تیم اوکراین از داور بازی کارت زرد گرفتند و ژوربا سرهی با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.
بازی اول امروز هم که بین تیم های ملی ژاپن و بلاروس از ساعت ۱۴ در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد، با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ پایان یافت.
تیم بلاروس در نیمه اول بازی موفق شد ۲ گل توسط هاربنکا آله و کریکون سرگی به ثمر برساند و در نیمه دوم بازیکنان تیم ژاپن توسط کاتو مینامی و موریکا کاورو بازی باخته را به تساوی کشاندند.
در این تورنمنت تیم ژاپن با ۲ امتیاز از سه بازی در رده سوم قرار گرفت و تیم بلاروس با کسب یک امتیاز به مقام چهارمی تورنمنت چهارجانبه فوتسال رضایت داد.
تورنمنت بین المللی چهارجانبه فوتسال تبریز به مناسبت تبریز ۲۰۱۸ از یکم تا چهارم مهر ماه در سالن پورشریفی این شهر برگزار شد.
۹

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا