توجه فولاد مبارکه به حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی قابل تقدیر است

پایگاه خبری ارک خبر – اصفهان

نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه طی بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس در شرکت فولاد مبارکه مطرح کرد:

توجه فولاد مبارکه به حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی قابل تقدیر است

مراسم گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای هشت سال دفاع مقدس با برپایی نمایشگاهی در شرکت فــولاد مبارکه و با حضور نمایندۀ مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ، فرماندهان نظامی و انتظامی این شهرستان و جمعی از مـــعاونان، مدیران و کارکنان فولاد مبارکه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فولاد، در این مراسم نمایندۀ مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار فولاد گفت: هفتۀ دفاع مقدس یادآور روزهای مقاومت، صبر و ایثار و ازخودگذشتی مردم ایران است؛ دلاور مردانی که در جبهه های حق علیه باطل با دستان خالی و با توکل به خدا و تکیه بر ایمان کشور را از شر وجود متجاوزان پاک کردند. از دیگر سو امروز در جبهه ای دیگر مردان و زنانی از همان نسل در جبهه های اقتصادی تلاش میکنند تا دیگر بار سربلند و راست قامت باقی بمانیم.

خانم مهندس سعیدی با اشاره به اهمیت فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی در کنار فعالیتهای اقتصادی گفت: اینکه شرکت فولاد مبارکه به موازات فعالیتهای اقتصادی خود به حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز اهمیت میدهد قابل تقدیر است؛ چراکه توسعۀ فعالیت های فرهنگی در سازمان ها میتواند زیربنای مستحکم تری برای ادامۀ فعالیتهای اقتصادی و رشد آن باشد.

فولاد مبارکه نمونۀ بارز و موفق به بار نشستن اقتصاد مقاومتی است

عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران و کارکنان فولاد مبارکه با بیان اینکه فولاد مبارکه نمونۀ بارز و موفق به بار نشستن اقتصاد مقاومتی است گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور امروز کار جهادی بیش از هر زمان دیگر نیاز است.

عصارزادگان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید و حمایت از کالای ایرانی گفت: عمل به راهبردهای مقام معظم رهبری به وفور و به وضوح در شرکت فولاد مبارکه قابل مشاهده است. کارکنان این شرکت با همت و سختکوشی خود باعث افتخار منطقه و کشورند.

دفاع مقدس مربوط به تمام لحظات عمر ماست

در همین خصوص سرهنگ نصر فرمانده سپاه شهرستان مبارکه گفت: دفاع مقدس مربوط به یک هفته نیست، بلکه مربوط به تمام لحظات عمر ماست.

وی از مدیرعامل و کارکنان شرکت فولاد مبارکه و فعالیتهای ایشان در راستای ترویج فرهنگ حماسی قدردانی کرد و ابراز داشت: باید به مدیران و کارکنان فولاد مبارکه خداقوت بگوییم که برای تقویت بنیۀ اقتصادی کشور تلاش میکنند.

وی خاطرنشان کرد: حفظ ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس میتواند به ما یاد دهد که چگونه در تمامی عرصه ها در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم و فقط در این صورت است که در جنگ اقتصادی نیز پیروز خواهیم شد.

فرمانده سپاه شهرستان مبارکه افزود: امروز در جبهۀ اقتصاد مقاومتی که بسیار حساس است، فولاد مبارکه با تکیه بر دانش فنی و تجارب مدیران و کارکنان خود توفیقات بسیار ارزندهای به دست آورده است که در این نمایشگاه بخش هایی از آن به نمایش گذاشته شده است.

دفاع مقدس یادآور رشادتهای ملتی است که با ایمان و روحیۀ جهادی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد

ایاز اسماعیلی، معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه نیز در سخنانی رشادت های رزمندگان اسلام در جبهه های جنگ تحمیلی را ارج نهاد و گفت: دفاع مقدس یادآور رشادتهای ملتی است که با ایمان و روحیۀ جهادی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد و اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

وی ضمن قدردانی از تلاش کارکنان در ثبت رکوردهای جدید و با تأکید بر اینکه امروز میدان نبرد، میدان اقتصادی است گفت: چنانچه هرکس در هر سازمانی بتواند در جبهۀ اقتصادی به خوبی به وظیفۀ خود عمل کند و با تأسی از رزمندگان، در عرصۀ ملی بکوشد، به درستی در راه عزت و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداشته است.

سبک دوران دفاع مقدس، کشور را در جبهۀ اقتصاد هم پیروز خواهد کرد

مهدی کفایت فرمانده حوزۀ مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه نیز ضمن گرامیداشت هفتۀ دفاع مقدس و تجلیل از شهدا و ایثارگران، موفقیت های امروز ملت ایران در جبهۀ صنعت را مرهون رشادت شهدا در جبهه های هشت سال دفاع مقدس دانست.

وی تصریح کرد: اگر سبک دوران دفاع مقدس را امروز در عرصۀ اقتصاد به کار ببندیم، قطعا پیروز خواهیم شد. نباید لحظه ای دست از کار و تلاش برداریم تا کشور را باصلابت‎تر از همیشه به اوج عزت و اقتدار خود برسانیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا