تولید فیلمهای کوتاه کابوس و قطره های زندگی باموضوع مدیریت مصرف آب

پایگاه خبری ارک خبر – اصفهان:

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اعلام کرد:

تولید فیلمهای  کوتاه کابوس و  قطره های زندگی باموضوع مدیریت مصرف آب

 مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: تصویر برداری فیلمهای

کوتاه کابوس و  قطره های زندگی به تهیه کنندگی و نویسندگی وکارگردانی ستایش ساسانی نژاد به پایان پرسید و در مرحله تدوین است.

 سید اکبر بنی طبا با اشاره به تولید فیلم کوتاه قطره های زندگی  عنوان کرد: فیلم قطر ه های زندگی با هنرمندی استاد هوشنگ حریر چیان در دست تولید است دراین فیلم استاد حریرچیان در نقش  پیرمردی که

روایتگر کار خیر و نیک است و رساندن منفعت به دیگران در سرلوحه کارهای خود قرارداده است مردم را با  روایت داستانهای کوتاه و شنیدنی دعوت به مصرف صحیح آب می کند.

وی افزود: داستان فیلم به گونه ایی است با نقش آفرینی هنر مندان صاحب نام و مطرح کشور مخاطین را به  مصرف بهینه آب راهنمایی می کند واسراف نکردن آب را آموزش می دهد.

بنی طبا اظهار داشت: زمان این فیلم ۱۰ دقیقه و لوکیشن آن بازارچه منار دردشت  که یکی از محله های قدیمی اصفهان است که بنظر می رسد با انتخاب این لوکیشن می توان ارتباط خوبی با بیننده گان برقرارکرد.

وی با اشاره به هدف از تولید این فیلم عنوان کرد:  هدف از ساخت این فیلم کوتاه توجه ویژه به فرهنگ استفاده صحیح از منابع طبیعی میباشد و درست مصرف کردن از منابع  به خصوص آب که  هم اکنون کشوربه واسطه وقوع خشکسالی های پیاپی با محدودیت شدید آبی مواجه است ضروری بنظر می رسد.

وی به محتوای فیلم پرداخت و تصریح کرد: این فیلم بر مبنای داستانی ا ست که در آن شخصیتی با دیدن کابوسی وحشتناک سبه اشتباه خود  که مصرف بی رویه منابع به ویژه آب می باشد پی می برد وسعی در رفع نحوه ی اشتباه  در زندگی خود می کند

بنی طبا به لوکیشن فیلم پرداخت و تصریح کرد: این فیلم در کویر ورزنه که یکی از قطب های گردشگری کشور محسوب می شود فیلمبرداری شد این مکان بدین منظور که اگر  منابع به ویژه منابع آبی به درستی مورد استفاده قرار نگیرند ما شاهد بحران آب که در نهایت منجر به خشک شدن رودها و درختان می شود و دشت سرسبز را به کویر تبدیل می کند می شود.

دکمه بازگشت به بالا