کسب جایگاه دهم جهان توسط فولادمبارکه

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان

سبحانی مطرح کرد

کسب جایگاه دهم جهان توسط فولادمبارکه

مدیرعامل سابق فولاد مبارکه اصفهان از کسب جایگاه دهم جهان توسط شرکت فولاد مبارکه خبر داد.

به گزارش ارک خبر:بهرام سبحانی در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: تمام این فعالیت های شرکت فولادمبارکه باعث شده این شرکت به جایگاه دهم فولاد جهان دست یابد.

وی افزود: شرکت فولاد مبارکه تا سال ۹۶ توانسته است حدود ۶۱ نوع محصول کیفی ارائه دهد که ورق های عاج دار یکی از شاخص های تولید است که تا سال های گذشته مجبور به واردات آن بودیم و در حال حاضر صادرات آن را شاهد هستیم.

 سبحانی بیان داشت: در سال ۹۶ میزان رضایت کارکنان به ۷۲ درصد رسیده که بسیار حائز اهمیت است این در حالی است که یکی دیگر از فعالیت ها کاهش حوادث حتی کمتر از میانگین جهانی شاخصی است که به آن دست یافته ایم همچنین بهره وری نیروی کار پاشنه آشیل شرکت فولادمبارکه بوده است.

مدیرعامل سابق فولاد مبارکه اصفهان اظهار کرد: این شرکت توانسته در بورس به عنوان شرکتی اثرگدار باشد و امیدواریم به جایگاه نخست دست یابیم.

 وی ادامه داد: در سال های ۹۴ و ۹۵ که سخت ترین بحران های اقتصادی را کشور تجربه می کرد ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شرکت فولادمبارکه داشته ایم که افزایش تولید و اشتغال نتیجه آن بوده است.

سبحانی اظهار کرد: تاکنون طبق برنامه و نقشه راه جلو رفته‌ایم٬ تولید فولاد خام از سال ۸۱ تا امروز روند افزایشی داشته، از سال ۹۲ ظرفیت حدود هفت میلیون تن بوده و تا پایان امسال این میزان به ۹ میلیون و ۴۵۰ هزار تن خواهد رسید.

مدیرعامل سابق فولاد مبارکه اصفهان  گفت: تولید فولاد خام از سال ۸۱ تا سال جاری همچنان  روند افزایشی داشته است  ودر سال ۹۲ ظرفیت تولید در این شرکت ۷ میلیون تن بوده که این رقم در سال جاری به ۹هزار  ۴۵۰ میلیون تن افزایش یافته است.

دکمه بازگشت به بالا