مدیرعامل جدید فولاد مبارکه معرفی شد

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان

با حضور معاون وزیر صمت

مدیرعامل جدید فولاد مبارکه معرفی شد

طی مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از خدمات ۵ ساله بهرام سبحانی تقدیر و حمیدرضا عظیمیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت فولاد مبارکه اصفهان معرفی شد.

به گزارش ارک خبر، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان پیش از ظهر امروز با حضور مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، محمود اسلامیان رئیس هیأت‌مدیره فولاد مبارکه و عبدالوهاب سهل‌آبادی رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزار شد.

طی این مراسم از خدمات ۵ ساله بهرام سبحانی تقدیر و حمیدرضا عظیمیان به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد؛ حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت فولاد مبارکه توسط مجری قرائت شد.

همچنین مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی نماینده ولی فقیه در شهرستان مبارکه با اهدای لوحی از بهرام سبحانی تقدیر کرد.

افزایش ۳۰ درصدی تولید فولاد خام در فولاد مبارکه

بهرام سبحانی مدیرعامل سابق فولاد مبارکه اصفهان در این مراسم تصریح کرد: هر مسؤولی یک روز بر سر کار می‌آید و یک روزی هم از سمت خود خداحافظی می‌کند؛ در سال ۹۲ پس از ۲۲ سال به فولاد مبارکه بازگشتم و کوچکترین نقش را در این سال‌ها داشتم و پرسنل فولاد مبارکه تلاش کردند.

وی با بیان این که روند تولید فولاد خام فولاد مبارکه از سال ۹۲ تاکنون بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است، افزود: سیاست ۵ سال اخیر فولاد مبارکه با توجه به ورود بخش خصوصی به صنعت فولاد، تولید محصولات کیفی در اولویت این شرکت قرار گرفت تا وابستگی‌ها قطع شود.

مدیرعامل سابق فولاد مبارکه اصفهان با تأکید بر اهمیت نیروی انسانی اذعان داشت: رضایت کارکنان فولاد مبارکه در سال ۹۶ به ۷۲ درصد رسید و ضریب تکرار حوادث در ۶ ماهه سال ۹۷ به ۱٫۳۴ درصد رسید که از میانگین جهانی پایین‌تر است و امیدواریم به صفر برسد.

بهره‌وری پاشنه‌آشیل شرکت فولاد مبارکه است

وی با اشاره به بهره‌وری در فولاد مبارکه بیان کرد: بهره‌وری نیروی انسانی پاشنه آشیل شرکت فولاد مبارکه است؛ تصمیم‌گیری در فولاد مبارکه خلق‌الساعه نیست و سهم ۵۰ درصدی خود در میزان تولید فولاد کشور را حفظ کرده و مطابق برنامه پیش رفته است.

سبحانی با اشاره به افزایش سرمایه در شرکت فولاد مبارکه عنوان داشت: طی سال‌ها مختلف با ۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های بورسی و طی چند روز آینده در صدر شرکت‌های بورسی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان این که سال‌های ۹۴ و ۹۵ بحرانی‌ترین سال‌های صنعت فولاد برای کشور و جهان بود، تأکید کرد: در سال‌های اخیر ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در گروه فولاد مبارکه سرمایه‌گذاری شد که نتیجه آن افزایش اشتغال و توسعه صنعت فولاد کشور بود.

سرمایه‌گذاری برای انتقال آب شرب از بندرعباس به اصفهان

مدیرعامل سابق فولاد مبارکه اصفهان با بیان این که خشک شدن زاینده‌رود فاجعه است، یادآور شد: فولاد مبارکه در راستای مسؤولیت‌های اجتماعی خود، قراردادی با وزارت نیرو برای پرداخت هزینه‌های تونل و سد سوم کوهرنگ جهت تأمین آب مورد نیاز شهر اصفهان منعقد کرده است.

وی با بیان این که قرار است ۲۰۰ میلیون متر مکعب آب شرب از بندرعباس به اصفهان منتقل شود، متذکر شد: ۱۰ هزار میلیارد تومان برای این پروژه سرمایه‌گذاری شده اما نیازمند مساعدت صندوق توسعه ملی و مدیریت استان اصفهان است.

سلامت و شفافیت اولویت مدیریت جدید

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل جدید شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز در این مراسم بیان کرد: از این که در موقعیت مدیریت شرکت فولاد مبارکه قرار گرفته‌ام از همه همکاران قدردانی می‌کنم و در سایه یک تلاش مضاعف با توجه به کیفیت، کمیت، سلامت و شفافیت بتوانیم فولاد مبارکه را توسعه دهیم.

وی ۳ فاکتور کارایی، سلامت و شفافیت را در اولویت کاری خود دانست و ابراز داشت: باید در ادامه کار فولاد مبارکه به مسائل معیشتی پرسنل فولاد باید توجه ویژه داشت چراکه تورم‌های ناخواسته‌ای به مردم ایران و به خصوص کارمندان و کارگران تحمیل شده است.

مدیرعامل جدید شرکت فولاد مبارکه اصفهان با تأکید بر ضرورت حفظ ایمنی کارکنان این شرکت اضافه کرد: در فولاد مبارکه ناچار و ملزم به تعامل سازنده با مقامات استان و کشور هستیم تا هم‌پوشانی و هم‌افزایی به وجود آید؛ همه برنامه‌های جاری فولاد مبارکه ادامه‌دار خواهد بود و هیچ برنامه‌ای متوقف نمی‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا