اجرای ویژه برنامه “نسخه رایگان سلامت زنان” در باغ غدیر

پایگاه خبری ارک خبر – اصفهان:

اجرای ویژه برنامه “نسخه رایگان سلامت زنان” در باغ غدیر

اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه چهار اصفهان به مناسبت هفته سلامت زنان با همکاری اداره توسعه سلامت فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، در نظر دارد برنامه ای با عنوان” نسخه رایگان” در باغ غدیر برگزار کند.

با توجه به بالا رفتن آمار بیماری هایی مانند سرطان، اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه چهار اصفهان به مناسبت هفته سلامت زنان، در ویژه برنامه “نسخه رایگان” به معرفی و راهکارهای پیشگیری اینگونه بیماری های شایع خواهد پرداخت.

هدف این گونه برنامه ها، بالا رفتن سطح آگاهی عمومی درباره بیماری های شایع با محوریت بانوان و پیشگیری از آنها است که در این برنامه نقش ورزش در سلامتی بانوان و برخی حرکات ورزشی ورد نیاز بانوان نیز به حاضران ،آموزش داده می شود.

سخنرانان  این برنامه دکتر کریمی، متخصص پزشکی ورزشی و نایب رییس هیات پزشکی ورزشی استان ، با موضوع” بررسی نقش ورزش در سلامتی بانوان” و دکتر طباطباییان متخصص جراحی زنان و مدیر کلینیک آناهید با موضوع”سرطان سینه” هستند که با هدف برگزاری این همایش تخصصی و  با زبانی راحت و قابل درک عمومی، همخوانی دارد.

این ویژه برنامه روز دوشنبه،۲۳ مهرماه سال جاری در سالن حکمت باغ غدیر برگزار می شود که حضور در این برنامه آموزشی علمی برای عموم آزاد و رایگان است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا