آغاز پیش فروش اینترنتی بن کتاب شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز

ارک خبر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: فروش اینترنتی بن کتاب شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از طریق سامانه اینترنتی icfi.ir از بیست و یکم مهرماه جاری آغاز ‌شد .

به گزارش ایسنا، منطقه‌ی آذربایجان شرقی،محمد محمدپور افزود: با توجه به اینکه نمایشگاه کتاب تبریز پس از نمایشگاه کتاب تهران دومین نمایشگاه بزرگ کتاب در کشور محسوب می‌شود تمهیداتی اندیشیده شده تا علاقمندان بتوانند قبل از حضور در نمایشگاه بن مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری کنند .

وی ادامه داد: در این پیش فروش بن های تخفیف برای مقاطع ارشد و دکتری به مبلغ ٣٠٠ هزار تومان، فوق دیپلم و کارشناسی ٢٠٠ هزار تومان و دیپلم و سطوح معادل حوزوی به مبلغ ١٠٠ هزار تومان در نظر گرفته شده است و خریداران علاوه بر ٢٠ درصد تخفیفی که شامل بن‌ها می‌شود از تخفیفی که از سوی ناشران اعمال می‌شود نیز بهره‌مند می‌شوند .

وی اظهار کرد: علاقمندان می‌توانند در سایت یاد شده ثبت نام نموده و کد رهگیری را دریافت و در حین برگزاری نمایشگاه از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه بن‌های خود را دریافت نمایند .

محمدپوربا بیان اینکه خرید از طریق تمامی کارت‌های عضو شبکه ی شتاب امکان پذیر است ادامه داد: فیش دریافتی پس از ثبت نام و خرید اینترنتی می‌بایست از سوی خریدار جهت دریافت اصل بن در نمایشگاه ارائه گردد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: امسال برای رفاه حال مراجعه کنندگان به نمایشگاه باجه های بانکی مستقر در محل نمایشگاه افزایش یافته و در حقیقت یک سیستم بانکی متمرکز در نمایشگاه حاضر خواهد بود و مسوولیت تحویل بن نیز بر عهده ی بانک شهر است.

گفتنی است، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از بیست و نهم مهر تا چهار آبان ماه سال‌جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا