موانع تولید را برای موفقیت در جنگ اقتصادی، باید برطرف کنیم

ارک خبر- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی قرار داریم، گفت: برای موفقیت در این عرصه باید موانع تولید را برطرف و مشکلات واحدهای تولیدی را حل کنیم.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در نشستی با صاحبان صنایع مستقر در شهرک صنعتی شهید سلیمی آذرشهر، با تأکید بر اینکه باید مردم را نسبت به حل مشکلات امیدوار کنیم، افزود: دولت با تمام توان در حال اداره امور کشور است و همه بخش‌های کشور امروز باید در کنار دولت برای حل مسائل و مشکلات باشند.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی موظف به حمایت از بخش تولید و اشتغال هستند، افزود: هیچ دستگاهی در استان حق ندارد بدون اجازه استانداری، هیچ واحد تولیدی را به خاطر بدهی‌های مالیاتی و بانکی تعطیل کند.

پورمحمدی با اشاره به همت دستگاه‌های اجرایی در راستای حل مشکلات بخش تولید، گفت: تفویض اختیارات به دستگاه‌های اجرایی در این راستا ضروری است و کارهایی نیز در این خصوص انجام شده است.

صاحبان صنایع و تولیدکنندگان شهرک صنعتی شهید سلیمی نیز در این جلسه به بیان برخی از مسائل و مشکلات بخش تولید نظیر کبمود نقدینگی و سرمایه در گردش، نوسانات ارزی، بروکراسی اداری و مسائل مالیاتی پرداختند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا