استخوان‌بندی تیم ملی ایران با تکواندوکاران میانه

ارک خبر- نیمی از اعضای تیم ملی تکواندو ایران از شهرستان میانه هستند.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، بیست‌و‌چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی “منچستر” انگلیس برگزار می‌شود و تیم ملی تکواندو ایران برای حضور در این مسابقات مهیا شده و با ۸ تکواندو‌کار به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

در ۵ وزن اعضای تیم ملی مشخص شده و ۳ وزن هم مسابقات انتخابی تکواندوکار اعزامی به مسابقات جهانی را مشخص خواهد کرد.

در این اردو ۵ تکواندو کار از شهرستان میانه حضور دارند که میرهاشم حسینی در وزن چهارم و امیرمحمد بخشی در وزن پنجم برای تیم ملی تکواندو ایران انتخاب شده و حضورشان درمسابقات جهانی قطعی است.

در وزن هفتم هم سعید رجبی و علی نجفی هر ۲ از شهرستان میانه با هم رقابت خواهند کرد تا برنده به عنوان نماینده ایران در این وزن معرفی شود تا وزن هفتم هم در تسخیر تکواندوکاران میانه باشد.

در وزن ششم عرفان ناظمی دیگر تکواندوکار میانه به همراه مهران برخورداری از مازنداران، تکواندوکاران این وزن بود که اگر ناظمی برای حضور در این مسابقات معرفی گردد، نیمی از تیم ملی ایران از شهر میانه خواهد بود.

لازم به ذکر است سال جاری تکواندوکاران آذربایجان‌شرقی در مسابقات قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا، جام فجر، قهرمانی باشگاه‌های آسیا، مسابقات ارتش‌های جهان درخشان ظاهر شده و در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تکواندوکاران میانه به ۲ مدال طلا و یک مدال نقره دست یافته بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا